som zufála

proserpina

:-) jeej tak to si ma potešil/a. No kódy neviem, mám bibolárnu afektívnu poruchu II. typu, hraničnú poruchu osobnosti a najnovšie vraj aj schizoafektívnu poruchu, ale tomu nejak neverím, mám iba zopár príznakov, hlavne paranoju tak neviem.

A čo sa týka gramatiky, asi som dávala pozor na slovenčine :)

rozumiem ti

proserpina: nehnevaj sa, ale naozaj mi to nejde do hlavy, preto sa pytam... nemusis odpovedat, ak nechces. ale ake mas diagnozy? staci kody, ak ich vies. preco? lebo sa mi javis byt normalnejsia ( aspon podla stylu pisania ) ako mnoho ludi, ktorich poznam.... a gramatiku mas tiez o hodne lepsiu.:) a myslim to v dobrom.

proserpina

:-) nno teda...ináč aj ja som už nejaká nahluchlá, stále chodím so sluchátkami v ušiach (aj teraz ich mám) :D, a ked ich nemám tak aj tak sa stále vypytujem že "ako? čo? prosím?" ked sa s niekým rozprávam :-)

julka10

proserpina

tak sestra je tiez natom takisto. má priatela rok.a su stastny. a tiez vie o tom o nasom hendikepe. on uz si to vsimol ze nepocujeme dobre. ale nemyslel si ze potrebujeme strojček.

proserpina

Julka, vidíš koľko ľudí zareagovalo? a vôbec ťa neodsudzujú. Je veľa ľudí, ktorí sa neriadia nejakými blbými predsudkami. Pozri, ja sa liečim na psychiatrii, mám viacero diagnóz, ktoré mi bránia dokončiť školu (mám tiež 19), a mám len základné vzdelanie, nikdy sa nezaradím do bežného života ako ostatní, nebudem schopná postarať sa o dieťa a pod., ale tak žijem zo dňa na deň, tiež nemám zmysel života. Ale nikdy som sa nestretla s tým, že by ma niekto preto vysmial alebo zaškatuľkoval, "že toto je tá šibnutá, s tou sa nebudem baviť".

A ozaj tvoja sestra to ako zvláda? Držím vám palce.

mate59

Julka, možno ani nevieš, ale bývalý prezident USA Clinton tiež nosí naslúchatko a nosil ho aj keď bol prezidentom....

mate59

neviem presne značku toho strojčeka, myslím,je to švajč. výrobok,prečo si to platila, ty máš nárok každých 5 rokov na nový prístroj.On sa reguluje sám,potláča šumy,je malý ako gombík do ucha.