Vred a stolica

Príspevok v téme: Vred a stolica
realshadow

Dobry vecer,

pred mesiacom a pol sa zacali moje problemy. Kazde rano som mal riedku stolicu 3, 4 za sebou a potom nic az do druheho dna. Takto sa to vlieklo 2 tyzdne (rozne lieky a podobne). Kedze to neprechadzalo, tak ma vzali na infekcne oddelenie. Tam sa stolice ustalili. Ale po navrate domov sa to zacalo opat (teraz normalna stolica), ale pridali sa k tomu boliste v okoli zaludka, hlavne v podbrusku. Tak som sa dostal od chirurga az na gastro, kde mi robili kolonoskopiu, ktora nic neukazala a taktiez ani histologicke vysetrenie vzoriek. Kedze to stale neprechadzalo, urobila sa gastroskopia. Nasli mi vred v kardii (hostologicky nalez bol v poriadku). Dostal som blokatory na zriedenie zaludocnej kyseliny, uz ich beriem 3 tyzdne ale nic sa nezmenilo, stale mam rano 3, 4 stolice (bolesti len obcas, schudol som uz 10 kil). Tak mi zobrali krv ci nemam alergiu na nejake potraviny, ale vsetky boli negativne.

Chcem sa opytat ci tu niekto ma podobne skusenosti, ci je to normalne pri vrede. Moja znama mala vred v dvanastniku ked bola mladsia a mala podobne problemy (co sa stolice tyka), ale to by som este pochopil kedze je to v dvanastniku, ale moje je uplne na opacnej strane. Uz mi to zacina poriadne liezt na mozog, ked musim vstat o 6 aby som prisiel o 9 do roboty (a to idem tych 10km autom). A zacinam mat nepekny pocit, ze by to mohlo byt nieco horsie ako len vred.

Dakujem za odpovede