Boj s bulímiou

Príspevok v téme: Boj s bulímiou
Veronicca

Po včerajšom dni som sa rozhodla, že sa musím dostať z toho nekonečného kolotoča. Bulímiou trpím 2 možno aj 3 roky s prestávkami. Príznaky sú také isté ako u iných dievčat trpiacich bulímiou... neustále "záchvaty žravosti" a zvracanie, nasleduje ďalšie prejedanie sa a zas zvracanie...a okrem toho nenormálna túžba schudnúť, k čomu mi bulímia nikdy nepomohla...veľakrát som sa s tým snažila bojovať, vydržala som aj mesiac- dva bez zvracania, ale vždy sa to vrátilo do "starých koľají"...v posledných mesiacoch som však pocítila zdravotné komplikácie...všetko to začalo opakovaným pálením záhy, čomu som neprikladala nejaký veľký význam, kým som nezvracala krv, pokračovalo to pribúdajúcim akné (nikdy som nemávala problémy s pleťou), lámavosťou nechtov, vypadávaním vlasov, nepravidelnou menštruáciou+ znížením intenzity krvácania na minimum...nikdy som nebola spokojná so svojou postavou, ale z tohto mám oveľa vačší z strach ako z toho že priberiem...nechcem aby to pokračovalo a som odhodlaná urobiť proti tomu maximum...radšej budem tučná ako plešatá s pocitom, že sa nikdy nebudem môcť tešiť z vlastných detí...potrebovala som sa s niekým podeliť o toto moje rozhodnutie, pretože o mojej PPP nikto z môjho okolia nevie...prosím držte mi palce a bola by som rada ak by som navnadila dievčatá s bulímiou na podobný krok v živote...

xyxyz

robis dobre...skus navstivit psychiatra a zacat liecbu tam..samej sa ti to podari velmi tazko

alebo dobrovolne na liecenie...znie to hrozne, no ale ak si taka odhodlana tak by si to mala vyskusat...a hlavne priznat sa rodine, nech co najviac ludi stoji pri tebe