GITARA

bibi123

merrys-neboj, tie spravi aj hluchy:O))) zusky potrebuju peniaze, takze beru asi vsetkych:O))) rytmicky pohovor som mala o tom, ze hrala stupnicu na klaviri a ja som do toho spievala a potom Ti vytlieskava rytmus a Ty ho musis hodnoverne napodobnit... Na teorii sa beru hlavne noty, skladatelia ani nie-nepamatam si na to, mozno tak vo vysokych rocnikoch, ked uz vsetci vsetko vedia:O))) ja som isla na klavir tiez az v 14tich a na teorku som chodila s roznymi vekovymi kategoriami od 5-16, praveze starsi maju vyhodu a aj ked si hudobne drevo, zapadnes a nebudes Ty ta, ktora brzdi skupinu, ale deticky, co este nevedia ani pisat:O)))
zalezi od financnych moznosti, ale sukromne hodiny by ta mohli stat aj 15-30 eur, zalezi od regionu, v ktorom byvas

merrys

A nie je to neskoro teraz do zusky, lebo ked som tam chodila do zboru volakedy tak tak som tam videla take plagatiky na primacky, kde bolo napisane tusim od 1. triedy a co mam spoluziakov co chodia na klavir tak su teraz taky siedmaci-osmaci, preto hladam skor sukromne a viem ze v zuske sa uci taka teoria ze aj skladatelia a to sa mi nechce ucit. ...A tie rytmicke skusky ako prebiehaju, teda mam celkom hudobny sluch, ale v pripade ze ich nespravim ma nezoberu?

bibi123

zusky otvaraju skoly v Septembri, co moze byt teraz uz v Novembri problem, okrem gitari budes musiet navstevovat aj teoriu-kde sa ucia noty.. Takze zmobilizuj rodicov, nech Ti vybavia pohovor-kde budes spievat a robit rytmicke skusky, asi pri klaviri, ci mas hudobny sluch... Gitaru kup az potom, ked sa dohodnes s danym ucitelom, aby si zbytocne nevyhadzovala peniaze..