Acneon - skúsenosti

acneonfan

ja som ho zacala pouzivat pred 4 dnami tak samozrejme ze este nic k tomu nemozem povedat, ale ak sa dostavia dake ucinky tak dam vediet :D

Acneon

ja som si ho kupil, po dvoch až troch týždnoch sa nič nedialo.. myslel som si že je to len další reklamný trik ako zarobiť...
ale po štyroch až piatich tyždnoch sa mi začala pleť rapidne zlepšovať.. už to beriem 7-my tyžden... mám na tvari asi do kopy dve vyražky... tak som zvedavý čo bude po osmich týždnoch :)
a už mi tak pleť ani nemastnie :)

bibba

ja to teraz tiez berem. kupila som si 3 balenia a teraz prave koncim s poslednym balenim. a co ja viem ci ju mam lepsiu. neviem ci to stalo za tych 40€. mne pomaha hlavne to ze sa vyhybam urcitym jedlam. ale skusala som aj ACNEX a trosku sa mi zdal lepsi...

bizi

ja ho pouzivam 9. tyzden a plet je krajsia... ale toto je len jedna z tych mnoho veci co zlepsuje plet. stale omielame ale ja sa toho drzim : pestra strava, 2 litre tekutin denne, nechytat si tvar neumytymi rukami, mam zvlast uterak na tvar, ziadny alkohol a cigarety(to nedodrzujem, som studentka ;) )a bla bla bla many many more ..