Kde kupit ryby?

Príspevok v téme: Kde kupit ryby?
lost

Nechcem jest taky zamrazeny odpad ako je v tescu, skor nieco taketo:
www.allamericanpatriots.com
cize maximalne dva dni stare ryby..

ale KDE na slovensku kupit taketo nieco ?

jedine ze by som skocil k morskemu mestu a kupil tam jednu rybu? :)
alebo si ju mam ulovit sam ? :)

zatial som nic take na zapadnom SR nevidel, ale mozno som to len prehliadol..

nejake tipy? :)

dik

kubo..

Cerstve ryby slusnej kvality sa daju v BA kupit v:

1) METRO Ivanka pri Dunaji
2) METRO Devinska Nova Ves (lepsie)
3) www.fishontime.sk - Mileticova 9
4) Tesco Petrzalka (dobry tuniak)
5) Kaufland Trnavska Cesta (obcas)

Najma si treba predajne obehat. Osobne mam najradsej METRO v DNV.

lost

bibi123, tak super, skocim tam coskoro :)
a ako sa to prepravuje, albo v com? :)
treba nejaky specialny mraziaci/chladiaci box? :D

bibi123

lost, vratila som sa prave z tesca na zlatych, maju v tych kadach strasne vela ryb, zda sa mi, ze to boli makrely.. a mali tam aj ten lad, teraz tam nemali nic, ale boli tam cenovky na kapra a lososa... treba prist asi v tom case medzi 10 - 20

mate59

lost- neviem či tá predajňa ešte je,ale bývala na Záhradnickej ulici pri tržnici ako bola poľnohospod. inšpekcia,tam bola špeciálna rybia predajňa aj živé ryby, kraby raky, chobotnice....

lost

bibi123

prave dnes mi jeden clovek, potom ako som to zacal seriozne hladat, tiez pocul ze v BA tescu maju cerstve, nevedel som ze az takto cerstve, ale az teraz sa mi vynorila myslienka, ze som take nieco niekde videl, ale vdaka za lokalitu, navstivim to tam :)

tak ked tam uz ziju, tak by mohli byt kvalitne, a nezavadne, mate niekto nejake skusenosti ? :)

mate59, to znie tiez celkom dobre :) mozno si tam raz prasvim vylet a ochutnam :)

jajka001_

neviem ale v rakusku asi ked uz chces nieco kvalitnejsie. nemas to daleko a urcite tam viac dodrzuju hygienu ako u nas.

bibi123

lost-nechapem, ved v Tescu na zlatych pieskoch maju kade, kde plavaju zive ryby a Ty si ju mozes hned kupit-je to tam pri pulte so sunkami a v carrefouri v Poluse maju take tiez aj v Metre pri ivanke