zke pocity

Príspevok v téme: zke pocity
Uzkozt?

obcas sa mi zda ked videm von ,ze ako keby som bol z inej planety citim ze niesom celkom vo svojej kozi
ked som uz dlhsie von po case sa uz citim celkom fit ..
sa mi stalo za posledny rok asi 10 krat
ked som cestoval autobusom ,ze zo zaciatku nic nic a postupne napna prichadzala nepochopitelna panika..vsade ludia , ludia .. vsetci sa rozpravaju..ludia ludia..zavrete dvere posupne sa citim ztiesnene a velmi sa sustredim na seba ako dycham.. nevie msa poriadne nadychnut lapam po dychu..nedycham suvysle nadych vydych ale len lapam po dychu normaalne .. pomaly prestavam vnimat a jedinee co ma napadne je rychlo sa dostat von ... nerozumiem tomu... strasne mi potom pride smutno.. lebo som bol stale zdravy a normalny chlapec... ako keby som mal abstaky alebo neviem ... viem podla seba ,ze keby som si dal pred cestou poldeci tak by som kludne vykril to .. ale nechcem pit

tulena

uf tak to je ťažke potom ... alkohol ale newm ako pomaha skušala som to a bola som dovážnejšia ale zase ked si vezmeš že to pomôže len na dobu opitosti tak sa to ani neopalatí

uzkozt?

uz ked sme sa tak pekne rozpisali
tak socialnu fobiu som mal ..prave koly nej som zacal pit.. bolo pre mna strasne hrozne ked som mal ist niekam na pohovor ... strasne som sa baaal.. utekal som prec ..ked som bol pred dverami .. a doma som si potom vmyslel nieco a rodicia namna samozrejme tlacili ..ale nic som im nepovedal.. a tak najlepsie mi bolo niekde v lese s vinom

tulena

myslím že ide o sociálnu fobiu no niesom si istá ale tak isté príznaky tu su možno iba v rozkvete .. mala som to isté až sa to začalo stupnovať nedovol aby ti to ovladalo život len bojuj je to normlany strach z ľudí .. no normalny ale tak v podstate o nič nejde len si musíš uvedomiť že ludia niesu zlý (presne ako v tej pesničke) :)) a že to nieje také zle ako to vyzera strach utiecť proste byť sam skus chodiť to prírody a venovať sa meditácii možno nejaké iné dychové cvičenia počuvaj telo čo potrebuje ked nemaš kyslík a lapaš po nom tak dýchaj ked chceš isť preč tak chod ale neizoluj sa moc od ľudí lebo potom to bude ešte horšie skus si o tom sniekym pokecať s nikym blízkym kto by ťa vypočul nedrž to v sebe hovor o tom a aj ked chceš byť sam trénuj to aby si čo najmenej chcel byť sám

Uzkozt?

samozrejme , ze uz rok aj pol nic ...
uz ked som pil som mal obcas take zachvaty ..teraz ked nepijeem uz maam raz za tri mesiace ..vtedy som mal 3 krat za tyzden

Uzkozt?

samozrejme , ze uz rok aj pol nic ...
uz ked som pil som mal obcas take zachvaty ..teraz ked nepijeem uz maam raz za tri mesiace ..vtedy som mal 3 krat za tyzden

proserpina.

tak to je ťažko povedať že prečo, skús psychologičku, môže ti pomôcť...A teraz si ako na tom s alkoholom?

jajka001_

nemusi to byt tym alkoholom aj ked moze byt, zrejme na to mas predispozicie. nie si psychicky v pohode, to preto, musis sa prekonat a naucit sa to zvladnut.

Uzkozt?

dakujem za radu ja som sa to snazil nejako zariadit si .. ale proste nedokazal som spravne dychat ..aj ked som sa snazil ..
ako je to mozne ? ved ja som nikdy nic take nemal .. prave naopak liezol som po skalach a vsetko ..a teraz uz ani len cestovat nedokazem