nevera

Príspevok v téme: nevera
kkarrynn

Som s priatelom us rok nikdy predtym ma nepodviedol a teraz pred nedavnom siel na chatu opil sa a s jednou tam bol ,, nespal s nou ale to je jedno ,,, hned ako prisiel za mnou bol milsi a tak proste stale mi hovoril ze ako ma miluje a za nic nevimeni bolo mi to celkom podozrive a tak som do neho hustila az kym sa nepriznal ,, aj ked us som to vedela aj od druhym njeco som tusila ,,, stalo sa mu to raz ,, rozisla som sa s nim a velmi ho to mrzi pisal mi same spravy ze ma miluje najvjac na sveete a nechce o mna prist a ze ak sa s nim budem chcciet dat dokopy slubuje ze ua ma nikdy nesklame a ze take njeco by us druhykrat nespravil ze ho to neskutocne mrzi ,, ja ho milujem ale nwm ci to mysli vazne ,, nevjem ci mu este dat sancu ,,, poradte aj ked vjem ze je to iba na mna ,, :/

rozumiem ti

bibisa: to dievca pise. chlapec s inou nespal, predpokladam, ze neslo o nic viac ako bozkavanie(nezlahcujem). a mal vycitky jak hovado.
ak sa niekto, kto ma 15-16-17 z takejto situacie pouci, mal by dostat druhu sancu.

Nehovorim o " vychcanom " tridsiatnikovi, ktory skusa len, kolko a u koho mu prejde. Vsetci sme boli mladi a vsetci sme robili chyby. Na to ale radi zabudame.

bibi123

nerob zo seba handru, mal Ti sediet pri zadku doma a nejazdit na chatu, ked nezvlada pitie... Myslim si, ze ked sa mu to prepecia raz, bude dalej pokusat osud... Este po roku by mal byt zalubeny, co bude za 7 rokov, ked ta laska vyprcha? Bude Ta vo Vasom byte podvadzat 5x tyzdenne???? U starsieho chlapa, ak by tam boli deti, tak sa to da prepacit, ale u stenata, ktore sa oziera jak prasa a ani nevie, co robi??? v ziadnom pripade!!! Maj hrdost a nedaj sa dalej ponizovat!!!

xyxyz

suhlasim s bibiou..raz podviedol, podvedie zas..a ja som tiez bola velakrat opita, chlapi mi na diske hustili do hlavy pod so mnou von, pod so mnou tam , bola som opita, ale nikdy som s nikym nic nemala,aj ked zaujemcov som mala dost..alkohol nie je ziadna vyhovorka, kto nechce podvies, nepodvedie za ziadnych okolnosti, napr ja som taka

User_37597

jaj a zboznujem vyhovorky typu: "prepac bol v tom alkohol".a po tej udalosti: "ja milujem iba teba".
aj ja som sa opila a velmi ale do dnesneho dna si pamatam vsetko a vobec som nemala chut sa lepit na ineho.

User_37597

zeny a vam sa co porobilo?ako mu mozete dat druhu sancu?raz podvedie,podvedie aj druhy krat.staci aby ziskal vasu doveru a uz je z inou.a dalsia vec raz sa s nim rozidem tak naco sa s nim zas dam dokopy.karin tento krat to boli bozky a co to bude nabuduce?
ja by som odpustila ale nezabudla a urcite nedala druhu sancu.je to iba cesta ako potopit samu seba.
a je to moj osobny nazor tak sa ho prosim nesnazte vyvratit.

tak

Karin,

samozrejme, že mu treba dať šancu, hlavne sebe samej, niet nad čím rozmýšľať, .... drž sa Karin, ...

katussska24

to by ma zaujímalo, že či sa to dá predpokladať, že keď je veľmi milý a pozorný mohol podviesť a preto je taký?