Je mi totalne na nic

Príspevok v téme: Je mi totalne na nic
Depp_Down

Ludia prosim help! Ako sa moze niekomu tak strasne dokaslat zivot ako mne??? Mam za sebou vazne tazke obdobie, plne nepeknych veci a spomienok, ktore stoja za... Ale posledne 3-4 mesiace boli ako sen... Nasla som si plno novych kamaratov, stale niekde bola, nikdy som sa nenudila, zabavala sa, chodila von, mala uspechy s chalanmi, dokonca som nasla aj takeho vysnivaneho :D , nasla som si partiu o akej som vzdy snivala, splnil sa mi moj cestovatelsky sen, skratka vsetko ako nadherna rozpravka, ako sen, z ktoreho som sa teraz prebudila a nechapem, ako sa to zase mohlo cele tak po...
Prestalo sa mi totalne darit uplne vo vsetkom... Je to jeden neuspech za druhym a ja uz nevladzem... Vsetky moje stavy, ktore som mala predtym sa mi vratili... Vsetko zle je spat ako mavnutim carovneho prutika... Mavala som strasne depky, su spat v celej miere v akej boli... Dokazala som skoncovat s tolkymi vecmi a po dlhom case sa konecne pozerat na svet ako na krasne mieso, no teraz? Nechce sa mi nikam chodit, sedim doma, ked idem von, tak to vacsinou len pit s kamaratmi, pred casom som sa rezala, vydrzala som bez toho rok, teraz som to spravila znova...po roku... vydrzala som rok bez bulimie...teraz som to spravila znova...po roku... Nechapem zo seba...ako je mozne, ze som to vydrzala tak dlho a znova tomu vsetkemu podlahla??? Preco??? Preco sa iba tak z nicoho nic , moj zivot zmenil a je zase taky aky som ho nenavidela... Predtym som prsila o vsetkych priatelov...Teraz sa bojim, ze sa to stane znova...Ze znova o vsetkych pridem, ked zistia aka naozaj som... Co mam robit??? Prosim poradte??? Pre mna je to uz totalne beznadejne

ta3

nic nie je totalne beznadejne, ako hovoris, nic nie je take zle, aby to nemohlo byt horsie, teraz uz vies, ako chuti svet, ked mame priatelov, lasku, uspechy, to by malo byt pre Teba silnou motivaciou ako sa z toho znovu dostat von, ked sa Ti to podarilo prvykrat, podari sa znovu, len nesmies podliehat panike, drzim prsty, aby sa Ti to podarilo cim skor, aby si opat mohla naplno zit

lost

raz si hore, raz si dole. to su vlny ktore musime asi prezit na to aby sme si vazili tie casy ked sme hore :)
alebo tak hovori teoria..

hmm ako z toho von?

ako si sa dostala do tej dobrej vlny? co si preto robila? dokazes to urobit znova?

ja by som skusil riesit jeden problem za druhym. napr>
nedari sa mi, preco? zistim, skusim vyriesit.
znova stare problemy, preco prisli? preco som im dovolil prist? skusil by som to zastavit, alebo najst cestu ako ich poslat do pekla, tam kam patria..

kikusa33

a co ta motivovalo k pozitivnej zmene vtedy pred rokom? nemozes sa tym istym motivovat opat? nemozes sa pokusit este raz sa z toho dostat podobnym sposobom?