Ako prestať na niekoho myslieť......

Príspevok v téme: Ako prestať na niekoho myslieť......
modroooočko

Chcela by som Vás poprosiť o radu.... Konkrétne ide o to, že neustále myslím na jedného človeka. Je to asi niečo na spôsob platonickej lásky.... Nie je to reálne a som si toho plne vedomá - on asi ženatý - deti neviem - asi hej.

V podstate ani nechcem, že by to bolo reálne.... Nemáte nejaký recept, ako prestať na niekoho myslieť, resp. mali ste už niekto podobný problém...

Úplne ma to zožiera...
Ďakujem, za vyjadrenia k téme.

Marko40

Mal som taky problem v 17 tich rokoch.. Rozisla sa somnou moja prva laska.. Ja som zostal panic a nechala ma prave pre chalana, ktory ju prvykrat pomiloval.. strasne som ziarlil a zufal, nemohol som spat. Nezvladal som to dlho, cele noci som na nu myslel, mal som silne erekcie a predstavoval som si ju pri tom.. kazde rano prepotena postel, rozkrok cely od semena , zhorseny prospech v skole.. vyliecil to cas, ale trapilo ma to skoro tri roky.. neprajem, nezavidim.. nikomu..

Tris

Prosim moc o pomoc mi sme s kamoškou našli mačiatko a mama som ho narukach a chcela som si ho zobrať ale som nemohla tak sme ho za niesli spet a jeho mi tak smutno chcem nanu zabudnúť prosim poradte mi

Iris-ka

Tak toto doverne poznam aj ja. Tiez platonicke. U mna to trvalo 3roky. Z toho 2 bez prace a nedokazala som na nic ine mysliet len na neho. Cakala som, kedy sa ozve, co napise a potom na to myslela a myslela a predstavovala si v hlave scenare s nim. Tiez som uz myslela, ci to uz nehranici s nejakou posedlostou. Na to asi rada, ze fakt treba sa s tym clovekom menej vidat alebo v mojom pripade pisat, zamestnat sa niecim smysluplnim, v mojom pripade najst si pracu a casom to oslabne. Nebojovat s tym, ale to prijat, ze je to zatial tak, ze bude lepsie a ono to oslabne...

Odpadávam

Ahoj viem ako sa práve cítiš... bohužiaľ som na tom tak isto.. nie je to tak že zíde z očí zíde z mysle .. vybavené...rady typu prehoť do inéj kolónky tiež nezaberajú pretože v hlavne mám len jednu kolónku momentálne čo je dosť smutné... snažím sa no nejde mi sa toho zbaviť... je to strašné nikomu neprajem... držím palce aby si sa tých múk zbavila čím skorej !!! Ak náhodou nájdeš recept tak daj vedieť prosím ťa... ďakujem

Odpadávam

Ahoj viem ako sa práve cítiš... bohužiaľ som na tom tak isto.. nie je to tak že zíde z očí zíde z mysle .. vybavené...rady typu prehoť do inéj kolónky tiež nezaberajú pretože v hlavne mám len jednu kolónku momentálne čo je dosť smutné... snažím sa no nejde mi sa toho zbaviť... je to strašné nikomu neprajem... držím palce aby si sa tých múk zbavila čím skorej !!! Ak náhodou nájdeš recept tak daj vedieť prosím ťa... ďakujem

rozumiem ti

jedina moznost, ako zabit myslienky typu: co, keby, ak - by sme boli spolu je preradit dotycnu osobu do inej kategorie (ako tu niekto dobre poznamenal). tz. nepozerat nanho ako na chlapa - objekt tuzby. pozerat na neho ako na cloveka - kamarata, ktoremu prajes len to najlepsie, nech je spokojny a stastny.. aj keby to nemalo byt s tebou. to tvoje je niekde inde:) je to tazke, nechciet zrazu niekoho, koho vlastne chces. ale je to lepsie, nez sa utyrat vlastnymi myslienkami a predstavami, ktore sa (asi) nikdy nesplnia. s nim.