Rozmyslam ako zdravy clovek?

Príspevok v téme: Rozmyslam ako zdravy clovek?
sssisa

mam crevnu neurozu, uzkost a ja neviem co este teraz beriem enzymy a ziadne zlepsenie,,, moj problem je v tom ze
vzdy znervozniem ked je ticho alebo ked mam niekam ist ci uz navsteva alebo dakde a to ani nehovorim ked mam ist niekde na noc,,, a tak radsej nikam nejdem,,,, neviem prekovat svoj strach z nicoho, potom mi vzdy pride z toho zle, kedze mam problemy s travenim lezie mi to na nervy, "moje nervy mi idu na nervy, bola som aj u psychologicky a nic sa nezlepsilo a na lieky nechcem pristupit aky je vas nazor na to potrebujem poradit, priatel je tiez uz bezradny, v skoro vsetkom ho uz odmietam ked mame dakde ist alebo proste daco krasne niekde spolu prezit poradi mi niekto ?

sssisa

:) vies mne to nejak prirodzene nepride lebo mi to strasne strpcuje zivot neviem nedokazem robit ktore chcem som strasne zufala z toho,,, neviem si rady :((

abarakadabra

ale kazdi vie hovno co tu pise ,, mas to iste co ja mas zaludok ako hromozvod a ztoho mas neurozu .. kks ja som necel ist k psych .. asi 4 roky nakoniec som musel no lekar ako lekar chudaci svk to beru inak v zahranici je to normalne , to je jedno proste som viedol aj vediem ponorkovy zivot .. nikde ist kks len sa mi v bruchu premielalo ..ked som neco chcel ziest na zvracanie zavrate nervozita tota mam dokonca stuhnuty krk .. prost eto je neco z cim sa neviem vyrovnat,, berem preto asi 2 tizdne mirtazen .. ako ale mno ma to + aj - kks skor minus ospalost na zacatku ,, a az tak moc to nepomaha .. no je to na kkt sry za preklepi pisal som moc fasta

vianoce

nájdi si iného psychológa. Ak ti nesadol jeden, sadne ti druhý. Takéto veci oni riešia, od toho vlastne sú. Avšak nečakaj, že ti pomôže po 2-3 stretnutiach. Tvoj problém je dlhodobý, nevznikol včera, preto bude aj dlho trvať, kým sa ho za zbavíš. Čím skôr začnejš, tým lepšie...

:)

Ahoj. Uvolni sa. Nerob so seba psychopata. To je prirodzene. Cim viac na to myslis, tym viac ta to pohlcuje. Tym viac je to horsie. Maj sa fajn. Ved predsa ty sa mas fajn. Nepripustaj si tieto zle veci. Oni v skutocnosti niesu. Len si ta podrobili. A ty si to prijala. Uzivaj si zivot. Na nasej krasnej zemi. Mas priatela. Raduj sa zo zivota. Len sa trocha povznes. Zi nohami na zemi. Vsetko toto uvaz. Ty sa predsa mas fajn :).

:)

Ahoj. Uvolni sa. Nerob so seba psychopata. To je prirodzene. Cim viac na to myslis, tym viac ta to pohlcuje. Tym viac je to horsie. Maj sa fajn. Ved predsa ty sa mas fajn. Nepripustaj si tieto zle veci. Oni v skutocnosti niesu. Len si ta podrobili. A ty si to prijala. Uzivaj si zivot. Na nasej krasnej zemi. Mas priatela. Raduj sa zo zivota. Len sa trocha povznes. Zi nohami na zemi. Vsetko toto uvaz. Ty sa predsa mas fajn :).