Poloha zo zadu - problém....

Príspevok v téme: Poloha zo zadu - problém....
zúfalá :(

Čaute... Mam trošku taký problém. Teda... pre mna to je velmi velký problém. S priatelom sme spolu 5 mesiacov, moc sa lúbime, ale... Už sme vyskúšali hocjaké polohy pri sexe, všetko sa nám páčilo, tam problém nie je. Problém je ten, že ja to nedokážem robiť zo zadu a to preto, lebo mam kapánek problém s ochlpením a na križoch a na vrchu zadku mam viac chlpov, jak by žena mala mať... Začla som na to brať aj lieky, ale ešte to je len pár dní, takže žiadne zmeny. On to určite cíti na dotyk, ale ja sa proste nedokážem otočiť, aby to ešte aj videl. Je mi z toho do plaču... Pri bývalom som sa dokázala otočiť až asi po dvoch rokoch. Ani si neviete predstaviť, aké mi to je hrozné mu povedať nie, ked chce, aby som sa otočila... Myslela som, že to nechá tak, ale už to chcel zase zo zadu a ja som sa z toho zas vykrútila a zase som sa cítila jak krava... Čo s tým? :((

Nykita

Zúfalá, len ťa chcem uistiť, že tieto depilačné krémy nie sú na tej báze. Pretože žiletka ti neodstráni chĺpky aj s korienkom a tieto krémy áno. Samozrejme je to na tebe. :) Ale mne veľmi pomáhajú a mávam dlho potom pokoj s tým.

Nykita

Zúfalá, len ťa chcem uistiť, že tieto depilačné krémy nie sú na tej báze. Pretože žiletka ti neodstráni chĺpky aj s korienkom a tieto krémy áno. Samozrejme je to na tebe. :) Ale mne veľmi pomáhajú a mávam dlho potom pokoj s tým.

Nykita

Zúfalá, len ťa chcem uistiť, že tieto depilačné krémy nie sú na tej báze. Pretože žiletka ti neodstráni chĺpky aj s korienkom a tieto krémy áno. Samozrejme je to na tebe. :) Ale mne veľmi pomáhajú a mávam dlho potom pokoj s tým.

Nykita

Zúfalá, len ťa chcem uistiť, že tieto depilačné krémy nie sú na tej báze. Pretože žiletka ti neodstráni chĺpky aj s korienkom a tieto krémy áno. Samozrejme je to na tebe. :) Ale mne veľmi pomáhajú a mávam dlho potom pokoj s tým.

zúfalá :(

Ďakujem všetkým za rady.

sweater - neignorovala som tvoju radu, len proste nechcela som to riešiť takto. to sa moc ja hanbím za to... ale dakujem. hádam časom :)
Nykita - dakujem za doporučenie značky, ale zobrala som voskové pásiky. ten krem mi prišiel na spôsob žiletky.. že by to rýchlo dorástlo, som uvažovala. Takže mama ma ošklbala jak slepicu a konečne vyzeram jak človek :D
Že ja hlúpa som to nespravila už dááávno :)

Nykita

Milá zúfalá, použi depilačný krém opilcu. :) To len nanesieš a potom si to niečím, napr uterákom po nejakých 5tich minútach vyšúchaj dole... Lebo keď po tom preejdeš len niečím iným, tak ti chĺpky nezídu tak ľahko... Mne to pomáha aj na 2 týždne... A okrem toho čím dlhšie ju budeš používať, tým ti bude ochlpenie menej a jemnejšie rásť. :)

Aj keď si myslím, že priateľovi by to nevadilo, tak ťa chápem, tiež som sa necítila potom prirodzene

Veľa šťastia a pekný deň prajem ;)

dobra vila

Ja by som to tiez oholila. Ved ked si holis ohanbie (hm, teda neviem, ci sa holis)- aj to rychlo rastie, tak uz je jedno, ci si holis k tomu aj prdelku :). A nepicha to strasne, pytala som sa aj ja partnera. A vies co ti poviem? Neviem, ci sa na to niektory chalan zvykne stazovat svojej priatelke, ale ak ano, jeho chyba... ochlpenie je prirodzene, tak bud nech si vyberu, ze chcu chlpaca alebo po dni dvoch pichanie, hehe.
Ale ked sa neholis, ja by som ti na zaciatok aj tak radila oholit sa a potom po case, ked si na seba zvyknete, mu to mozno vobe nebude prekazat a nebudes sa musiet vobec ani holit (ktohovie...uz aj take som pocula). Pozri, ak je s tebou, ma ta rad pre seba samu a ziadny pocetnejsie chlpy a tvoje problemy s ochlpenim by mu prekazat nemali...ak hej, je dement...nech vacsi problem od toho nema.
A za druhe, nie si povinna ist odzadu... blba vyhorka, ale je to aj fakt... ti co to nemaju radi odzadu, tiez to tak nerobia - a to ani nemusia mat ochlepnie. Kazdy si to robi v takej polohe, v akej chce.

el567

Ahoj no ja mam podobny problem, sice nie s ochlpenim ale so znamienkami. Tiez som sa hambila pred priatelom vyzliect a milovat sa cez den alebo za umeleho svetla...on ma vsak uistil, ze ma miluje taku aka som v skutocnosti, cize mu to neprekazalo...takze myslim si, ze tvoj priatel ti povie to iste :)ak ta vazne miluje...no mne nepomohlo ani to, ja mam kvoli tomu strasne nizke sebavedomie, preto nemam rada sex za svetla, vtedy si to neviem uzit, takze predsa len som radsej po tme...
tak zlom vaz aspon ty :)