Vreya..

Príspevok v téme: Vreya..
Laura89

Bola by som stastna keby ste sa so mnou baby poradili... ake skusenosti mate s antik. Vreya..uzivam 1.blister uz som na konci...na zaciatku bolesti prs ake som este nemala nikdy ani pred menzesom. a aj bolesti hlavy ano tie boli tiez dost silne. A mavam bolesti v podbrušku- dost casto..

a okrem toho sa mi zmenil vytok..ktore vôna a tekutejsia konzistencia(hlavne posledne dni ) sa mi nepozdavaju...

viem ze telo si asi este zvyka. takze asi mam pockat.. este uzit..2 blistre a potom sa uvidi hm..? Dakujem za kazdy Váš prispevok....

Chcem vidieť iba dobré rady v tejto téme

a este pisu ze by sa mi mala...zlepšit plet u mna je to vsak presne naopak ..vyrazky mam teraz o nieco viac a su bolestive..:-(

( verim ze sa to este zlepší všetko ..) V minulosti (1-2r dozadu)som uzivala..inu HAK a nemala som taketo priznaky..

a este sa mi raz po sexe stalo ze som ju mala dost nepekne opuchnutu..to sa mi nikdy nestalo este.
Dakujem baby...

User_37597

zajtra by som mala dostat menzes.co ja viem vytok nemam zmeneny skor ma hlava bolieva ale tak je to len jeden blister takze nebudem hned nadavat..ale co ma dost potesilo je to ze mam trocha vacsiu chut na sex...inak nic take zvlastne

Laura89

bibiska... a ked beries tiez tuto HAK.ako ja.. nemas zmeneny aj vytok? a nebolieva ta hlava..? Prsia aj mna boleli ano..ale uz teraz dako nic.. ja beriem druhy blister.

User_37597

aj ja beriem tuto HAK tiez som na konci balenia a tiez ma bolia prsia a mam ich zvacsene...ale to je v poriadku..cakala som to.ja este pockam a uvidim ale zatial ok..len som zvedava na to aku silnu menstruaciu budem mat.. :)

Inner

Laura,

Antikoncepcia meni chemicke prostredie, preto sa meni aj vytok. No na bolesti hlavy si davaj pozor - z toho vznika tromboza, mozgovocievna prihoda ci chronicke migreny. Ako prve svoju gynekologicku upozorni na tie bolesti hlavy, nech ona rozhodne, ci to smies dalej uzivat alebo nie.

Laura89

aj vy mate skusenosti s Vreyou..alebo inou antik.. ze sa vam zmenil vytok..? mne sa vsak jeho "voňa" nevonia..nie je ako predtym.. ake mate vy skusenosti.hm

Laura89

dakujem Vám za odpovede.. chcela som asi pocut aj niekoho nazor na to. dakujem.
a hlava ma uz nebolieva ..jes:-) uz to vydrzim dako...a potom sa uvidi.. a navstivim ajtak aj gynekologicku dik. pa

xyxyz

co chces pocut?sama si si odpovedala na vsetko..pockaj este 2 mesiace a uvidis...a kazda hak je ina, ze si predtym nemala problemy neznamena, ze ich nebudes mat nikdy

a ked mas problemy s vaginou tak neviem naco existuju gynekologovia