rada do žiivota

Príspevok v téme: rada do žiivota
Dr.Knedlík

Zdravím ... Každodenné Sny o podvádzaní vždy v strese ...cítim sa nesvoj ... Prečo? može zato minulosť vztahu ...Ona bola dostupnejšia k telu v kontakte z chlapcami. celý svet sa mi za chrbtom potichučky posmieval a kolovali sa rečičky o našom vztahu ako ma podvádza ... raz došiel aj na psa mráz a zistil som že bola na byte z kamoškami ale zistil som že zase len ževraj ma podviedla ale všetko sa vyhladilo... Chcem nechať minulosť takú akou bola ale nedá sa ...už prešiel rok ...fungujeme spolu dlhší čas je to lepšie ale neviem či jej mám veriť ... čo vy nato ? jak mám pokračovať

Iveta Michael

Podľa toho čo si tuto napísal môj milý Ti môžem poradiť iba jedno....čo najskôr sa otoč a nechaj ju za sebou čo najďalej...táto žena Ťa opakovane podvádzala a aj bude podvádzať!!

Prepáč ale majú pravdu aj ostatní čo Ti tu píšu...ona nepatrí medzi tie ktoré si zaslúžia druhú šancu...nikdy si Ťa nebude vážiť,to mi môžeš veriť... viem že Ti to nie je jedno ale je lepšie pretrpieť odchod od nej nejaký ten čas ako potom trpeiť celý život,čo myslíš,hm??

sway.

Ak ta pri nej nieco drzi,mate spolu nevysriesene konflikty...Tak bud rieste,alebo sa rozidte a zamotavajte sa s dalsimi partnermi.

ondrej5555

Môj názor je: keď niekto niečo urobí raz je schopný urobiť to kedykoľvek. Zožierať sa v takom vzťahu nemá význam. Kým nemáš 100% dôveru vždy budeš žiť v pomikove.

AdamKrt

Co od nej este ocakavas ? Podviedla Ta a je pravdepodobne, ze si prisiel len na cast toho co robila. Ak sa spravala aj akoze napravene, moze to znamenat len to, ze si zacala davat vacsi pozor a robi to stale. Myslis si, ze taka zena si Ta zasluzi ?

Ako bolo povedane, najlepsie je dat zbohom. Keby Ta milovala, tak Ta nepodvedie, lebo vie, ze Ti to ublizi. Ale ked jej to je jedno, iba Ta bude vyuzivat. Chces si hriat hada na prsiach ?

ta3

suhlasim s obidvomi prispevkami podomnou, keby sa to stalo iba raz napr pod vplyvom alkoholu, co tiez nie je ospravedlnrnim, ale dajme tomu, ale ona zrejme ma k tomu sklony, je citovo plytka, radsej sa s nou rozid, nieco pozliepane uz nikdy nemoze byt ako pred rozbitim, ak nemate splolu deti, nemalo by to byt az take tazke

milli11

Ja by som uz neverila. A nepokracovala. Najdi si inu, su aj verne zeny. S touto sa budes iba trapit, co robi a s kym to robi.

bibi123

knedlik-bohuzial s danou pobehlicou uz nebudes mat nikdy normalny vztah... stratena dovera sa nikdy neda prinavratit... vezmi si to tak, ze kamaratovi poziciac na mesiac 1000eur, on Ti ich nevrati, po proseni, vycitkach, Ti zacne po mesacnych splatkach vracat peniaze, ale sumu nesplati celu.. Potom pride za Tebou zas, ci mu nepozicias... Co urobis??? Pozicias mu??? Nie, lebo si stratil doveru a dopredu uz vies, ze Ti peniaze nevrati... S tou pobehlicou to mas rovnako, nikdy jej nebudes verit, lebo Ta podviedla(ktovie kolkokrat a ci sa to teraz aspon nenaucila dobre utajovat) a citis, ze to spravi zas.. poviem Ti, ak ma zena k partnerovi uctu, nikdy sa neda poblaznit chtycom a nikdy ho nepodvedie, aby neznicila to, co spolu ako partneri budovali... radim Ti, spal za sebou vsetky mosty, zacni si novy vztah, s cistym listom...