Holenie intymnych miest

Príspevok v téme: Holenie intymnych miest
bendzi.SK

Ahojte potrebujem surne poradit :(
Predvcerom som si po prvy krat holila intimne partie. Cakala som ze to bude horsie kedze som si to tam dole este nikdy neholila ale dopadlo to viac nez strasne.. :(
Holila som klasickou ziletkou.. pred tym som si v clankoch vela citala a tak som za jedinu vhodnu moznost pre mna zvolila ziletku a mnozstvo gelu, pred holenim som sa poriadne vymacala vo vani aby boli chlpky poddajnejsie a jemnejsie, tie dlhsie som zostrihla noznickami.
Len som sa presne nedocitala, ako je dobre holit- ci v proti alebo v smere rastu ? Mozno aj tam som spravila chybu, pretoze som holila proti smeru. Neviem, naozaj netusim kde som spravila chybu.

Okolie genitalii sa mi neskutocne, ale fakt neskutocne vyhadzalo a podrazdilo :( hned pod bruskom mam mnozstvo malych cervenych vyrazok a uz aj mensie chrasticky z toho, ze som po nich presla ziletkou a zas v zahyboch a medzi stehnami samy cerveny kopcek :( a okrem toho, chlpkov som sa nezbavila,.. ani sa mi ich nepodarilo poriadne dat vsetky prec, najma v okoli pyskov, prosim, nemate nejaky navod ako na to ? :( vobec neviem, ako by som si to mala vyholit tak aby som tam nemala ani jediny chlpok a hlavne aby to nebolo take podrazdene :( neviem co s tym teraz.. ako to osetrit..neskutocne to pali a svrbi, okrem toho ma to tam dole picha, aj pri chodeni.. na odborne vyholenie niekam do salonu by som sa zas hanbila tak neviem, ako si poradit, prosim o radu :( som naozaj zufala..

tralalaaa

ja som si pinzetou vytrhavala len chlpky ,,na bikiny" a zozaciatku to bolelo, ale clovek si na to zvykne.. no a teraz som presla na depilator a robim to s tym. samozrejme v okoli genitalii jednoznacne ziletka, ale bikiny jednoznacne depilator, dlhsie to vydrzi a tam ked holim ziletkou svrbi to, boli, picha a je to zacervenane.. takze depilator to isti.. a nechavam si pasik takze tak :)

Mia44

Vieš čo? Ak nechceš mať nikde ani jeden chlpok kup si holiaci krem. Ja mam Veet. Ten si natriem všade, počkam asi 5-10 min. Oni sa tie chplky same uvolnia a ty ich iba zotrieš takou falošnou pribalenou žiletkou čo je k tomu. Potom použijem krem tiež od Veet proti zarastaniu chlpkov a nemam ani jednu vyražku.

kitykaty

klasicky olivoy extra panensky, ten z potravin.. teda aspon ja mam radsej prirodne vecicky. ja po kazdom holeni kokosovym natieram.. ja raz skusala epilatorom a bolest nenormalna, skoro mi cvrklo :) obycajne jednorazove damske ziletky su najlepsie

bendzi.SK

Dakujem baby, ste zlate..
Zinkova mast...to je taka husta biela masticka? V takom bielom obale mam pocit so zelenym pasikom ... ? Nieco take som si kupila kedysi davnejsie ked sa mi vyhodilo akne na tvari, takze to doma mam, normalne si to mam natriet ? Nemoze mi to nijako podrazdit okolie alebo sa mi nemozu zapalit genitalie z toho ?
Posledne som si na to dala klasicky krem na podrazdenu pokozku a uz som zvazovala aj nad detskym olejcekom,ten mi odporucila mamina..a olivovy.. klasicky, olivovy co sa da kupit v obchode s potravinami.. ? Ten extra panensky ?

Tak dufam ze sa to uz upokoji, prve dva dni to bolo fakt hrozne, nemohla som obsediet a stale som mala nutkanie napravat si nohavicky, nehorazne to pichalo a citila soms a divne v spolocnosti, nemohla som sa na nic sustredit.. a teraz to vidim na dlhodobe nic, si budem musiet pockat, az konecne zmiznu tie vyrazky, lebo sa tam teraz nemozem ani dotknut...:/

Ja som citala ze niektore to vytrhavaju pracne pinzetou :O skusala som par chlpkov este pred tym, nespravili sa mi vyrazky ani nijake podrazdenie len chvilkove zacervenanie ale bolelo to naozaj neskutocne, neviem si predstavit ze by som si to mala vsetko vytrhat, jednak dlho casu tomu venovat..za ten cas kym by som to vytrhala tak by mi snad aj zas narastli nove :D ale hlavne si neviem predstavit ako by som holila tie v tesnej blizkosti genitalii.. tam som sa aj ziletkou bala :/

kitykaty

holit sa ma v smere rastu, inak je velke podrazdenie. natri si to deckym olejom, alebo olivovym, malo by ti to pomoct

luckaaaaaa

ked sa oholíš, potri si to zinkovou masťou a vôbec sa nevyhádžeš:) stojí v lekárni asi 1,50€ a tesne po holení si nedávaj tesné nohavičky.

dejkana

Nie si zvyknuta na holenie, mne sa to tiez stavalo, ked som sa zacala holit, no casom to zmizlo a teraz je to uz v pohode. Hlavne pouzivaj kvalitnu ziletku, alebo damsky holiaci strojcek Ten je este lepsi... Ja som si to potom cistila dezinfekcnym gelom a dala som si nato este aj detsky puder praskovy a upokojilo sa to. Ono to bude stale trochu pichat, lebo nie si nato este zvyknuta... Takze ked mas cudny pocit pri chodzi , zvyknes si nato casom a neskor by sa to uz ani nemalo zapalit. :)