atkinson

sarah323

hah jaj :D mne naštastie ide už sladke hore krkom tak to nebude taky problem. tak cokoladu si možes dat ale len kusok a nech ma aspon 70% kakaa.. tak od neska si na tejto dietke? tych 5kg by sme mohli zmaknut za tieto 2tyždne

jeanny

ale niekto tie kolace dojest musi...:)
ja potrebujem tiez tak 5 kil dat prec ale teraz na zimu aspon dve-tri co som nabrala. bojim sa ale ako zvladnem skuskove na diete, hlavne bez cokolady :( ale nemozem to donekonecna odkladat

sarah323

ja od zajtra..lebo o to viac budem musit chudnut ak pojdem ešte kolace..pribrala som už 3kg ..a musim schudnut touto dietou za dva tyždne aspon 5-7kg lebo takto medzi ludi emožem ist:((( ty kolko chceš schudnut?

thin-is-in

podporuje chut do zradla a z toho sa priberaaa ked zerem myslela som to tak ale je tomu na vine antikoncepcia no a samozrejme ja hmm .. :D tak kto ide na to somnou?

thin-is-in

kzo pojde od zajtra na tuto dieta? raz som ju už drzala a ako jedina mi pomohla len potom som pribrala Z ANTIKONCEPCIE tak odznovu idem nanu ..kto sa prida?

wia

Začínam od zajtra. I keď mám veľmi rada pečivo, chlieb, dúfam, že to bez toho zvládnem.Pridajte sa. Dirtee napíšem ti.

dirtee

wia ale bolo by fajn o tom debatit inou cestou ako tu, moj mail flawa@azet.sk ak chces napis a budeme sa podporovat