za kolko schudnem ?

kostička

Telo treba vyčistiť od toxínov,aby dobre pracoval metabolizmus,potom ho treba dovyživiť,pridať dostatočný pitný režim,
na 10kg treba vypiť 0,4 l vody odstátej,potom uvidíte ten výsledok.
Človek sa dobre cíti ,veľa energie,no skratka ako iný človek.Poradím.
0907 784 064, wellnessst@gmail.com

barbinka55

ivus ...ja to robim tak poradila mi to trenerka ....jec kazde 3 hodinky ...kazdy den pravidelne po troska ,...a nic sladke ale jeden den v tyzdni mozes vsetko ja som mala nedelu a bude to dobre mne to velmi pomohla nejdla som sa coho som chcela a potom od pondelka zase od zaciatku a budes nprejedena a nebudes uz ciet tak vela papat a ...skus uvidis telo si na to zvikne a budes aj tak chudnut ....

iwus93

barbinka
ja už neviem, čo mám jesť na raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru...bud jem nesprávne že nechudnem alebo zato, lebo jem aj sladkosti, ale predsa 1 sladkosť nezaškodi, ked cvičím na orbitreku 40 min. 5x do týždna či?

barbinka55

iwus ....no ja som chudla tak ze som jedla kazde 3 hodinky chodila som do fitka 3 krat do tyzdna a mala som jedalnicek od trenerky ...a schudla som za mesiac 8 kil ale 3 kila sa mi vratili spat a cely by som este schudnut tak 7 ale uz sa neviem donutit ale potrebujem to velmi:( ak chces vediet viac napis:) poradim ti :)

barbinka55

NO NEVIEM NEVIEM CI AZ TOLKO :D RAZ SOM UZ SCHUDLA ZA MESIAC 8 KIL A TERAZ ESTE CHCEM ...ALE NEVIEM SA UZ PRINUTIT ....A MOTIVOVAT POMOZETE MI :( A KTO SA PRI DA KU MNE ? A BUDEME CHUDNUT SPOLU ? BUDEM RADA