mokrý ženský orgazmus

Príspevok v téme: mokrý ženský orgazmus
mokra

ahojte baby, určite sa tu o tom popísalo veľa, ale mám problém neviem rozoznať či mám mokrý orgazmus alebo problém s močom. pred sexom sa vždy vycikám a ani mi nikdy netreba, s terajším priateľom mi to v posteli maximálne vyhovuje, aj keď je pravda že orgazmus som mala v živote len párkrát aj to nič výnimočné ale napriek tomu ma to baví.len problém ktorý mám sa mi stal len s terajším partnerom, s ním je to v posteli iné ako s predchádzajúcim.vždy keď ma palcuje mám pocit že sa pocikám dokonca zo mňa aj vyteká tekutina, moč to určite nie je, pretože ten by smrdel, toto nemá žiadny pach, ale orgazmus som aj napriek tomu nedosiahla, možno preto že som v tom momente v krči a nedokážem sa uvoľniť lebo mám pocit že keby som sa uvoľnila vytečie zo mňa aj liter. tak sa chcem spýtať je to teda nábeh na mokrý orgazmus??? a pred partnerom mi to je blbé

pan01

neviem ako u iných ale mňa mokrý orgazmus u ženy pekne vzrušuje ,práve preto že ho ma len 35% žien. Je to proste sexi :-) ak žena nevie či sa to partnerovi páči proste sa ho to opýtajte!

AdamKrt

Ked mate taky zly pocit, je to len vo Vasej hlave. Skuste si to napr. urobit vo vani, kde je jedno kolko budete striekat a potom zistite, ze je to zbytocne zadrziavat. Urobi sa trochu mokro, no a co. Ved sa to da poriesit rozne. Oberate seba i partnera o potesenie. Potom sa nedivte, ze sa ochudobnujete...

Kik89

Ahoj, ked nie je priatel doma tak pouzivam vacsinou vibrator, ked ho vsuvam rychlejsie do vnutra tak tiez citim akokeby zo mna vytekala nejaka tekutina, neviem ci je to moc alebo mokry orgazmus. co to moze byt?
Dakujem

mokra

je mi blbé to, že proste niečo zo mňa vychádza, aj on určite vie že to nie je moč, to by naozaj smrdelo....ale nerozumiem tomu, ja pri tom orgazmus nikdy nedosiahnem a napriek tomu to zo mňa "strieka", robí mi to naozaj veľmi dobre, ale keďže mám blbý pocit pri tom že "vytekám" nedokážem sa uvoľniť.myslela som si, že ten ejakulát vyteká vtedy keď žena už orgazmus prežíva, ja som ho ešte takto nemala lebo som bola v kŕči

AdamKrt

Isteze, ked to potlacas, tak ho mat nebudes. Nesmies to potlacat, ale vytlacat von. Daj si pod seba 2 uteraky a kludne zatlac. Cim viac, tym lepsie. To co mas, je zenska ejakulacia. Mas pravdu, ze nesmrdi, neni to mocovina.

Pred partnerom je Ti co blbe ? Urcite na to caka... Aspon vacsine chlapov sa to paci a su vo vytrzeni.