Nie sme zavisli od internetu???

Príspevok v téme: Nie sme zavisli od internetu???
russalka

Viem ze dnes uz pocitac a internet tvoria kazdodennu sucast nasho zivota a v mnohom ho ani nemozme vynechat koli nasej praci, koli istym povinnostiam...ale napr. tu na fore poniektori travime ohromne vela casu...alebo samozrejme na pokeci, facebooku, icq ci inych chatoch...je to normalne?...ma to kopu negativ:
zdravie - skodi to ociam aj chrbtici, a celkovo sa vobec nehybeme
cas - leti ani nevieme ako, zozerie to kopu casu a pritom to vacsinou nema ani zmysel, len tak zbludilo piseme
osobny kontakt - nie je, straca sa
a dalsie a dalsie
co vy na to?
nesnazite sa niekedy aj obmedzit internet?

TrainingBoy

2lost: nepridanie prispevkov funguje co mi pamat siaha, sa divim ze si si to vsimol az teraz...stava sa to len obcas no ked vidim ze to pridanie trva nejak dlho tak okamzite ctrl+A, ctrl+C

TrainingBoy

kazdy riadi svoj zivot sam a rozhoduje sam za seba, ak je niekto zavisly, jeho problem
ja na internete tiez som aj koli skole, koli zaujimavym clankom, koli hudbe filmom, uzitocnym informaciam a nedavno aj koli praci...no nepamatam si kedy naposledy som nezmyselne chatoval, na nete som ked mozem alebo musim, net nie je nevyhnutna sucast zivota, nepotrebujem sa chvastat na facebooku furt nejakymi svojimi fotkami, stale preferujem osobny kontakt pred internetovym, ten je skor nejaky bonus a sportujem rovnako bez nejakeho ovplyvnenia internetom...ked sa mi vynimocne nechce tak si poviem ze ostanem doma a oddychnem si, nie ze ostanem za internetom a oddychnem si.

lost

Ked sme uz pritom, kto mi poradi co napisat do poznamky pri platbe za internet svojmu ISP ?
je to Labut. (prelozene z anglictiny, kedze nechcem robit reklamu :) )
toho internetu sa snazim zbavit ale oni to zabudli vypnut
tak pred reklamaciou sa snazim vymysliet nieco velmi trefne co ich vystihuje.. :D
rozmyslal som ze by som im tu platbu ~50eur rozdelil do 5000 jednocentoviek.
zakaznicku podporu pochopitelne nemaju nline teraz..
uz sa ma fakt snazia nastvat :D
chapete to?
intenret co nefunguje 25 dni z 30 tich a oni chcu 500sk !!!! :D:D:D
myslim ze ten chudak ktory mi zdvihne strati chut do celeho tyzdna, skoda ze je vikend... :D
pripominaju mi lahke zeny!

lost

no mal by som mat psiiika !!!! :D

ten by ma mohol odtiahnut od netu :)

a myslim ze to bude jednoduche potom odist :)

ojka

jajka, dovolím si tvrdiť, že ti tu poctivo robíme konkurenciu viacerí (((-: teda aspoň ja určite....
lost, nooo, ja tiež ked to je dlhší text radšej použijem CTRL + C ale obyčajne ma to vobec nenapadne a zrazu huuuups :D a potom sa mi väčšinou už nechce text písať odznova...ach jaj
lost, a je to tu , novoročné predsavzatie? nooo, žeby? (: ono, to by bolo asi fajn predsavzatie pre každého.... možno sa človek nudieva, keď vo voľnom čase presedí toľko chvíľ u PC, ... prečo si radšej nezoberú krížovky (na tom niekedy zavislačim aj ja (-:O), nejdu von.... ja viem, je to individualne,... ale aj tak...

lost

ojka,
jj
mam podozrene ze to moze byt zo specialnych znakov ako je ( ) lomitko hviezdicka a kombo z tychto hlavne bez medzier..
ono system si mozno mysli ze je to utok, lebo mozno tak nejak sa da utok vyvolat...
no len si zvyknut na medzery, alebo nespecialne znaky :)
ak to limitovanie pomoze serveru nepadat, tak som za :D

no ja som vacsinou na icq (pre asi 3-4 ludi :D inac ich tam mam stovky), yahoo a msn .. zase pre menej ako 10 ludi ale su tam tisice.. ( presne ani neviem, ale zo zaciatku som chatoval 14 hodin denne za mladi medzi 17 - 18 - 19 :)

teraz uz len email, zdravie, nakupovanie, pracovne a hotovo :D
ale coskoro to obmedzim este viac, zeby novorocne predsavzatie? :D:D

ono sa text da zachranit tak, ze ho cely oznacim a potom dam CTRL+V (teda COPY) a ak to prejde pohoda a ak nie tak mam to zachranene :) len nie vzdy na to pomyslim, teraz ma to zachrnailo :D

ojka

lost, ti nabehla takmer celá červená obrazovka, keď ti neprešiel ten text? či? :D to mi v poslednej dobe tiež vyhadzuje,.... vrrr
ale čo sa týka toho "závislačenia".... net je fajn vec, ale mrhanie času na chatoch, fb, icq, to neuznávam... ale tak sa mi zdá, že nová generácia vyrastá len na tom už...samozrejme, často tam na ne zájdem i ja, ale ani nie tak kvoli priatelom ale nejakým novinkám, aktualitám, ktoré tam na mňa "čakajú" ohľadom školy... a popravde, ked už som na tom nete a mam chviľku času, tak idem najradšej sem (:

lost

LOL, no mozno by som si mal zopakovat zakladnu matematiku :D :D

50 -79 points: You are experiencing occasional or frequent problems because of the Internet. You should consider their full impact on your life.

tak na tom este nie som az tak zle :D:D ja to řikal

lost

Congratulations, your score is: 63

80 - 100 points: Your Internet usage is causing significant problems in your life. You should evaluate the impact of the Internet on your life and address the problems directly caused by your Internet usage.

No ja som to vedel :P :D Nic nove :) :) :) ja nic..... :) :)