Silny opuch na ruke

Príspevok v téme: Silny opuch na ruke
lenkea

prosim vas o nazor: priatel si 10 dni dozadu poranil ruku, rozsekol si uderom hanku, extremne mu opuchla ruka a ma silne bolesti. na druhy den bol u lekara, ktory mu predpisal antibiotika nejaky zinnat, na zapaly koze, take nieco. po par dnoch bol na kontrole, predpisal mu dalsie, nejaky ciphin, tiez na zapaly koze, potom este jeden krat zinnat
cize za 10 dni vybral troje antibiotika, nonstop denne vypije trikrat flector, skuvina od bolesti, ranu na radu lekara si oblieva alpou..
nevidim ziadne zlepsenie a silno pochybujem, ze lekar zvolil dobry postup.
priatela uz od tych liekov boli aj zaludok. stazuje sa na hrozne bolesti v kosti celej dlane, neviem ..poradte, ma sa obratit na ineho lekara?alebo co moze urobit? alebo je 10 dni podla vas skoro na zlepsenie? ja neviem, ale ked potrebuje flector, v noci sa budi na bolest, bojim sa o neho..

michal1111

ahojte.do prsta mi pichol hrzavy drot a o dva dni som ho mal jak dva.
na pohotovosti mi to prerezaly a nechaly drenaž ofačovaly.prešly dalsie dva dni a uz mam opuchnutu celu dlan.mam antibiotika a na prevaz mam ist zajtra.je to ok? alebo zacinam mat problem...

lenkea

zobrali ho do nemocnice a aj si ho tam nechali, budu mu tu ruku operovat.vyzera to tak, ze ten lekar ho 2 tyzdne zle liecil.. mam o neho strach, asi ma aj slachu poskodenu a 2 tyzdne neliecenu!!!!
toto zdravotnictvo, som zdesena!!!
a teraz neviem, rychlo rychlo ho chcu dat do celkovej anestezy a pritom na obed jedol.. mam strach z amaterstva aj tohto lekara!!

lenkea

teraz bol na kontrole na chirurgii a volal mi, ze ten opuch nie je normalny, ze pojde na traumatologiu . co mu tam s tym mozu robit?

simka111

Na dezinfekciu by som zvolila medvedi cesnak..bude to palit ale pomaha to..a potom potierat ranu so struhanymi jablkami ktore zmiesame s medom..alebo potierat ciernym zazrakom..malo by to pomoct :D :D