Vlasy

Príspevok v téme: Vlasy
Meggi_15

Velmi mi zacali vypadavat vlasy hlavne v oblasti temena, uz mi presvita pokozka hlavy, co je dost neprijemne. Navyse mam dlhe jemne vlasy, o to viac je to vidno :/ .... nepoznate nejake naozaj dobre pripravky proti vypadavaniu vlasov??? .... alebo co by mi mohlo pomoct? :( .... dakujem :)

aloegel

Dobry den. Mozete pouzivat sprej z aloe vera, ktory sa vmasiruje na postihnutu pokozku. V pripade zaujmu o viac informacii ma kontaktujte emailom

Misik13

Tiez som mala problem s padanim vlasov asi polroka.Najprv som to nevnimala ale potom som si zacala uvedomovat,co sa deje,ze vsade bolo kopu mojich vlasov.Dokonca cez leto niekolkokrat som si vytiahla z vlasov tie vypadnute-dobrych 20-30 v hrsti.Mavala som dlhe huste vlasy.Skusala som vsetko mozne,ale nepomohlo.Dokonca som sa dala vysetrit na stitnu zlazu-bola v poriadku.Na konci prazdnin som mala tie vlasky uplne riedke.Uz som sa bala,ze budem pomaly plesata.Tak som sa dala ostrihat do postupna,a vyskusala som vitaminy-GS Eladen a tiež som si ich oplachovala pivom-pomohlo.Uz predtym som vlasy prestala fenovať,nikdy som si ich nezehlila velmi,len sem tam som niečo dorovnala,ale potom už ani to,a tiež nijake tužidla a podobne.Nechcem zakríknuť ale davaju sa pomaly do poriadku.Teraz si svoje vlasy velmi vážim,mam ich rada také aké sú,vlnité,dlhé,sem tam strapaté,ale je mi to.Nech sú ake sú,hlavne aby ich bolo dosť a aby boli zdravé.Toto si žial mnoho dievčat a žien neuvedomuje.

Terka67

Tak skus nadalej uzivat zinok, ak vypadavaju zo stresu, tak magnezium alebo magne + B6. ja som po porode zacala pouzivat bio ceramidovy a psenicny sampon od jednej znacka a musim povedat ze dost mi to pomohlo.

lulu1

Dobry den chcela by som poprosit odbornika o radu . Som 5 mesiacov po porode a zacali mi vypadavat vlasy asi 1 tyzden a pol som pouzivala zinok v tabletkach a zlepsilo sa to lenze potom som sla na melir (farba) a po farbeni mi vypadali vlasy dost vela ze som myslela ze do rano pojdu vsetky mam ich dlhe po pas no teraz su take riedke tenke . Co mam robit ? Mozem este farbit vlasy ak nie ako dlho nemozem ?DAKUJEM

modroockko

Viem čo ti určite nepomôže... Lieky...

Ja si myslím - hoci nemám lekárske vzdelanie, že vlasy vypadávajú tým ľuďom, ktorí žijú v streste. Ono je pochopiteľné, že pokiaľ má človek náročné povolanie, príp. iné problémy musí sa to niekde prejaviť...

Riešenie je na to asi také, snažiť sa nájsť aj napriek problémom určitú harmoniu a telesnú vyrovnanosť, lebo jedna dovolenka za rok to nezachráni...
A pokiaľ človek príde z práce resp. skončia povinnosti - mal by sa snažiť hľadať pokoj... Ako?? To je u každého jedinca individuálne... Pre niekoho je to rodina, pre iného príroda...

V terajšej dobe je to veľmi ťažké, preto obdivujem "ázijské civilizácie" a ich duševnú vyrovnanosť.... To by sme aj mi európania potrebovali...:)

jaja12345

Myslim ze vypadavanie vlasov moze byt aj zo stresu alebo chod na vysetrenie stitnej zlazy to moze byt tiez dovod.vela stastia.

drobnička

Kúp si v lekárni NEOCAPIL roztok, veľmi pomáha na lokálne vypadávanie, dobré je oplachovať vlasy žihľavovým čajom.