mam pravdu?

Príspevok v téme: mam pravdu?
normalna

Nepisem tu preto ze si myslim ze mam anorexiu alebo nieco len sa chcem uistit ze mam pravdu ja

Priatelia mi hovoria, ze som strasne chuda, priatel ze to az hranici s anorexiou a vzdy sa snazi aby som pribrala, tak ma berie na pizzu a tak ale ja sa vzdy nahnevam ked niekto riesi moju vahu. Myslim ze som uplne normalna mam 47-48 kil a 163cm Nechcem sa priblizit k 50-tke tak sa snazim vahu si udrzat aspon na tej 48-cke ale je to normalne nie? Moze to byt dedicne niesom chora ani nic...
A este jedna vec moze to byt pricina ze som stale chora? Myslim tak ze som nachylna na rozne choroby...

tralalaaa

no neviem, tak ja mam 169cm a 52kg, ten pomer je zhruba asi taky isty.. neviem mne na vysku 160 pride vaha 48 normalna..menej uz jasne ze nie... ja som tiez chuda, no nie vychudnuta, brucho mam dost.. ale jem hocico, na co mam chut nedrzim diety ani kadejake zdrave jedalnicky..takze ppp mi nehrozi, kdezto sa neviem obmedzovat v jedle :) ale vzhladom k tomu, ako jest ty - to je dost biedne, vyzivne slabe jedla si myslim... takze aby si tam neskoncila...

power

hmmm no ja bola na tom asi podobne ako ty nejedla som sladkosti,ani maso, a pod nie preto ,ze mi nechutili chcela som si udrzat vahu,nejako som si zvykla na taky jedalnicek mi vyhovoval. Vobec mi to nechybalo. Mala som vtedy pocit, ze som zo sebou spokojna a neviem ako sa to stalo a uz som bola v ppp.Nechapem ako sa mi to mohlo stat:(((((
Moja vaha bola 45-48kg a teraz mam cez 51kg priblizne odhadujem lebo nechcem vahu uz nikdy vidiet.no schudnut chcem tak ci tak lebo nie som spokojna presne by mi stacilo tych 48kg.Len nechcem stratit kramy a toho sa dost bojim a moja vyska je 160cm.

Sue..

normalna,lenze anorexia neni o tom ci mas 35 ci 40 alebo 48 kg je to dusevna choroba...je to zkreslena prestava o sebe o svojom tele ...pozri ked ti okolie vravi,ze si velmi chuda tak asi budes a ak ty sa vnimas inak tak to je prave nebezpecne...pises,ze nechces pribrat ...preco?ved keby mas 50 kg tak mas uplne v poho vahu....netvrdim ze mas rovno anorexiu ale myslim si,ze svojim pristupom mozes k urcitej forme PPP rychlo zbehnut

george303

mne osobne sa velmi chude dievcata moc nepacia podla mna by si bola vpohode aj keby mas 53 takze otu vahu sa az tak neboj :D

normalna

ved ale na anorexiu mam vela kil nie? to by som musela mat max. 40 nie? a co sa tyka jedalnicka tak maso nejem skoro vobec lebo mi nechuti, neranajkujem lebo nestiham..desiatu mam normalne nejake ovocie, al. rozok ked mam..na obed zem- kasu al. ryzu alebo nieco co je k masu a ak veceriam tak jogurt, aebo gulicky s mliekom, al. co je poruke
no a sladke nemam rada tak kolace a sladkosti moc nejem...skor slane ked uz

xyxyz

to my nemozeme vediet co ti je..ale skor verim tvojmu okoliu..ziadna anorekticka si sama hned neprizna, ze ma problem..tak ako si ani ty nechces priznat