keď 30-ročný posiluje...

Príspevok v téme: keď 30-ročný posiluje...
Tomáš

Ahojte. Mám 30 rokov a po dlhom čase som znova začal cvičiť, posilovať. No vidím že telo už nemá tolko energie čo kedysi, skrátka už v polovici tréningu som riadne unavený. Neviete mi poradiť niečo čo dodáva telu energiu, niečo na prírodnej báze, aké potraviny jesť a tak...ďakujem.

aloegel

Dobry den. vedel by som Vam doporucit pripravok v prasku pre sportovcov a doplnok stravy gin-chia pre doplnenie energie. pre viac informacii ma kontaktujte emailom aloegel@azet.sk

ean

banany a veeela bananov (nie na vecer!!!!!) doda energiu obsahuje katecholamin

alebo ISO PLUS isotonicky drink doda energiu ........ a este pre silove sporty alebo diete a chudnuti HIGH5 od MM

jajka001_

ked si posiloval tak o tom urcite dost vies, podobne info by som hladala na tvojom mieste skor na fitness forach alebo v takych casopisoch, odbornej literature, pripadne priamo vo fitku
navyse si myslim ze to chce hlavne zvyk, casom to bude lepsie, teraz nemas kondicku
urcite neuzivaj nejake umele dopingove preparaty

AdamKrt

V kazdej dobrej posilovni maju trenera, kde sa da porozpravat aj o stravovani a vypracuje Ti stravovaci a cviciaci program...

doubledog

zmier sa s tym, ze uz nemas taku vykonnnost ako kedysi.
ohladne stravy je toho vela, pisat to sem vsetko nema vyznam, to si musis nastudovat.