Chudnem - začnite so mnou

Príspevok v téme: Chudnem - začnite so mnou
Sakine

Zdravím :) Tak som rozmýšľala, že chudne sa lepšie kolektívne ako samostatne - aspoň sa máme ako motivovať :P Tak vopred oznamujem, že téma je založená pre tých odvážlivcov, ktorí to myslia vážne, len nemajú odhodlanie začať :)

Mám 18 rokov, 176 cm a približne 70 kg (nevážila som sa radšej.. až o týždeň :D ) Mojim cieľom je dosiahnuť vysnívaných 60kg. Možno 59 aby to dobre vyzeralo :D

Dnes som sa začala aktívnejšie hýbať, a plánujem každý deň 30 minút na bežiacom páse. Striedam vždy 8 minút rýchla chôdza "do kopca" a potom 2 minútky behu. Celé sa to zopakuje 3x.
NEPLÁNUJEM DRŽAT ŽIADNU blbú diétu - lebo všetci vieme, že to nefunguje a spomaľuje to metabolizmus. Naozaj perfektná stránka -odkaz odstránený- odporúčam.. Pokúsim sa zmeniť stravovacie návyky - celkovo životný štýl. Taká ako som teraz som nebývala. Vždy som športovala a bola som tak normálne priemerná :) Ale posledný pol rok... Rozhodla som sa nedávať si ciele presne na dni. Ale do prvého teplého dňa na krátke gate by som chcela mať moju vysnívanú hmotnosť :D Tak prosím, pridajte sa ku mne nech na to nie som sama :)

katulik

ahojte babenky... nič si z toho nerobte,že nejdú kilá ešte dole...veď ako by sa to aj dalo ked sú Vianoce :) u mna je to sranda nenormálna- ja cvičím aerobik,tae bo doma, nechudnem na váhe lebo jem koláče a podobne,ale inak sa stravujem veľmi zdravo,hlavne BIO potraviny a tak... ale čo je skvelé - cvičením sa mi tak formuje postava, že váha ma vôbec netrápi. tak ak chcete mať lepší pocit na duši,papajte a cvičte,ale viem, že sa to ľahko povie pre niekoho kto je štíhly,lebo ja len spevňujem postavu, kto je silnejší tak keď len cvičí a nechudne, spveňuje sa mu tá postava ktorú má..ale všetko sa dá keď sa chce... držím palčeky

zuzu usa

a co cviciis?ja sa vobec neviem prinutit dneska idem do posilovne len druhy krat doi tyzdna ak bude otvorena a jedevam aj v noci alebonadranom a preto sa mi nedari chudnut:(

Mijuška

no baby, váha ukazuje 60,5 :) takže som zas schudla :) a od prvotného cieľa ma delí pol kila :D ako sa darí vám? :) a čo vianočné sviatky? ako to zvládate?

Sakine

zuzu usa - ja ti zavidim :/ potom to mas vyhrate. Vsetky moje kamaratky co su vysoke rovnako ako ja maju DO 55 kg (a nie su to modelky ani nic proste len obycajne baby..) A vyzeraju chudo ale nie vychrtlo. Ja so sebou nie som spokojna - a to co chcem schudnut nie je vela - hlavne to nechcem rychlo a cvicim popri tom kazdy den pokial som zdrava. No mas asi proste stastie na stavbu tela alebo co :) Tak si to vaaz :P

Sakine

Ked clovek v noci vyjeda chladnicku, nieco asi nebude v poriadku. Bud malo spite, alebo cez den prijmate extra malo zivin. To je prave ten problem, ktoremu sa prave tu na tomto fore snazime predist :)

Chudnut treba, ked mame pocit ze sme trosku pri sebe alebo sa proste necitime dobre vo svojom tele. Ale drzanie roznych diet je najvacsia hovadina. Tyrate sa... Nejete.. Nicite si zaludok a ostatne veci - ja by som o tom vedela rozpravat co su to napriklad zaludocne vredy alebo potreba po kazdom jedle vracat lebo zaludok na to nie je zvyknuty... Ked sa to udeje raz, da sa to vydrzat a ostane to v pamati ako neprijemna skusenost.. Ale ked vas napina na vracanie 5 krat denne 2 roky a preklacite to nad hajzlom, to uz je sila. Tak si na to prosim davajte pozor, ak sa mate aspon trosku rady :(

zuzu usa

haha,ja nechapem ake su vsetky baby lahke!ja mam 168cm,64 kg a nosim 36 velkost!:)))nechapem,ako mozete mat take vahy ako 50-55kg:)ale cvicim cely zivot,tak mozno preto...

Majinqaaaaqq

Inac ako vyzeraju vase bezne pracovne dni?ja som momentalne chora a mam prazdniny studujem este na strednej skole a sem tam par krat do mesiace som zacala brigadovat.Vtedy je to super vobec skoro nemyslim na jedllo lebo pracujem a nemam ani cas ale niekedy o pol noci jem:(co ma dost stve.A ked len chodim do skoly tak sa po skole riadne nudim a tiez myslim len na jedlo,preto by som chcela uz niaky kruzok robit napr.chodit na spev a tak ale ja si to vzdy len poviem a nikdy to nespravim

katulik

Ahojte babeny... no ja túžim schudnúť 7 kíl...mám 173 cm a váhu 62 kg... som štíhla ale moje veci sú mi úzke lebo som este v auguste mala 53 Kg.. no nabrala som to kvôli zdravotným problémom a stresu.. cvičila som kedysi aktívne aerobik,potom bola dlhšia pauza,znovu sa dostávam do pohybu ako kedysi,horšie je že som v lete znova začala fajčiť.. takže dnes je to len deň, čo som si nezapálila..idem s tým skoncovať!!!znova sa mi to určite podari..
bude to tazke,pretoze z HAK mam zvysenu chut do jedla a ked nebudem fajcit bude to o to horsie.
drzim palce vsetkym co sa pustili do chudnutia,hybme sa baby,to je najlepsia cesta k uspechu.

Sakine

mijuška :P najlepsia mrazena zelenina je mexicka dostat ju v tescu. alebo hocikde inde :D

Ide sa behaaaaať :) Len ma boli trošku bruško :/ sakra... Nevadí, prejde :D
Čo ste dnes papali? pochválte sa :)