Pharmatex a orálny sex

Príspevok v téme: Pharmatex a orálny sex
Marek :-)

Zdravím.

S priateľkou hľadáme nejakú vhodnú formu antikoncepcie, pretože so zdravotných dôvodov nemôže užívať HA a natrafili sme na Pharmatex. Prečítal som si veľa vašich diskusií na tejto stránke a stojí to za vyskúšanie. No ako som vo viacerých príspevkoch našiel, po aplikovaní sa nesmie robiť výplach vagíny. Zaujímalo by ma ako je to s orálnym sexom, či ho môžeme praktizovať aj po aplikovaní Pharamtexu, keď aj sliny sú tekutina, nemôžu znížiť účinnosť? Môžu sa do vagíny po pohlavnom styku vkladať prsty? Nebude to potom vadiť účinnosti Pharamtexu?

Díky moc za vaše rady :-)

kizy

Marek,hoci obaja s partnerom obľubujeme orálny sex, tak si ho dožičíme vo väčšine prípadov pred použitím pharmatexu, keďže pharmatex nie je príliš chutný. To, či by mohli sliny znížiť účinok pharmatexu, neviem,ale osobne si myslím , že nie.:) Čo sa týka vkladania prštekov do vagíny, tak na tom nič zle nie je,pravdaže pokiaľ si predtým neumyješ ruky mydlom a podobne. Určite máš naštudovaný letáčik priložený k pharmatexu, kde sa môže dočítať o účinkoch sprchového gélu poprípade mydiel.
Osobne by som Ti odporúčala kombinovať pharmatex s prerušovanou súložou a všetko bude v poriadku. :)
Prajem veľa krásnych chvíľ s partnerkou ;)