priatel mi stale hovori aby som cvicila

Príspevok v téme: priatel mi stale hovori aby som cvicila
panda1

zdravim, neviem ci som tuto temu mala dat sem, ale neviem co si o tom mam mysliet. Mam 175cm a okolo 65kg, co neni nadvaha, nemam super postavu, ale neni to najhorsie. A on mi hovori ze sa o seba nestaram, ked nechodim cvicit, ze sa treba stale zdokonalovat. Mam teraz skuskove, nervy v kybli a on mi robi nervy este s tymto. Inokedy si aj chodim zacvicit tak 2x do tyzdna, podla nalady. Mam potom taky pocit ze sa mu ani nepacim a ked som mu toto povedala, mi na to povedal, ze zasa som prekrutila jeho slova, ze sa mu pacim, ale cvicenie je dolezite. Dost ma to trapi, lebo mi o tom casto hovori.

rozumiem ti

panda: si klasicka zena, je to uplne normalne. vo vnimani, aj v spravani. na tom neni nic, na 99,9% su vsetky zeny take. podstatne je, co s tym urobis. nechas si s*at na hlavu a budes trpiet, alebo sa k tomu postavis celom a najdes schodnejsie riesenie.

panda1

jajka, akoze mas uplnu pravdu v tom ze mna nuti do niecoho ale on je vlaastne rovnaky.
No ano je to o tom celkovom spravani a jednani a ja som este taka ze si vela veci vycitam za ktoe ani nemozem, mam taku povahu :(

panda1

no dobre vzdy sa snazim to riesit, lenze to dopadne tak ze dobre dohodneme sa na niecom, vydrzi to 2 tyzdne a je to rovnake ako predtym. Viem ze mas pravdu, ta snaha vzdy prameni len odo mna

jajka001_

mna by fitko tiez nebavilo, radsej sport, pri ktorom sa zabavim, napr ten bedminton - nie je to pre starych ludi, mne to behanie da celkom zabrat :), bicyklovanie, plavanie, korculovanie a tak.
vidis jemu sa zas nechce hrat bedminton tak preco chce nutit teba
toto neni ani tak o tom fitku ako o tom spravani sa

rozumiem ti

panda: nikde nie je napisane, ze je to lahke :) si myslis, ze to nepoznam? poznam, aj ked to tak mozno nevyzera. my sme si to zatial vedeli vzdy vydiskutovat, doslo k dohode, k snahe napravit to... a to predsa ide.

ale ak uz nie je snaha, ci zaujem... tak je to v prdeli. stazovat sa ti nepomoze, to mi ver. chod za nim, ked sa ti nieco nepaci a vyrieste to. my ti ho tu nezmenime.

panda1

rozumiem ti: ja viem ze to myslis dobre aj vsetko, len je to tazke velmi.
Niekedy sa citim tak ako keby zo mna robil debila, lebo on to obrati na mna. Inak ked sme sa spoznali to bol iny clovek pozorny, mily nikdy by nenapadlo pindat na moju postavu, lenze na zaciatku vztahu je vsetko krasne a potom to opadne a zacne skutocny zivot, realita. Ako velmi mi na nom zalezi, lebo to neni zly clovek, nechcela by som o nho prist. No niekedy mam pocit ze to uz nevydrzim a potom zas pride lepsie obdobie...

rozumiem ti

panda: no, ale ak on nevie, co chce, tak je to cisto jeho problem. nenechaj sa do toho zatiahnut.

ja viem, ze sa to lahko hovori. ale nedaj sa... predsa si nenechas pokazit sviatky, ci nebodaj zivot, kvoli niecomu, s cim nemas nic spolocne.

panda1

rozumiem ti:
no ja sa korculovat neviem napr. ale rada chodim plavat a napr. hrat bedminton alebo ist do lesa na prechazdku. Totiz ja som nikdy nebola sportovy typ, ale ako nevravim ze ma fitko nebavi, len teraz mam ine priority a on to nevie pochopit Ked mu poviem aby sme si isli zahrat do haly bedminton tak sa vyhovori na nieco, uz mi aj raz povedal ze to je hra pre starych ludi, ze to akoze neni podla neho ani sport a to ani nevyskusal. Ono je ho tazko niekam vobec dostat, ked chcem niekam ist on sa musi ucit ale velakrat pozera film doma a neuci sa. Cize ako keby ani nevedel co chce

rozumiem ti

panda: on robi typicku chybu. mysli si, ze ked to bavi jeho, zakonite to bavi aj teba. blbost. mna by napr. do posilovne nedostal ani kompletny motesicky zrebcin :) nemam to rada.

radsej idem na bicykel, korcule.. von do lesa. hram sa s loptou (mam 30 :), ale koho to trapi :)) )... proste mi zeleza nic nehovoria. a mam alergiu na nikel. takze, keby na mna siel chlap s tymto, tak ho poslem do teplych krajin tak rychlo, ze nestihne povedat wtf:) co tym chcem povedat.. kazdemu sedi nieco ine. a nutit niekoho do niecoho co neznasa, je hlupost. toho nutiaceho. vo vseobecnosti je to tak, ak ta do niecoho nutia co nechces, branis sa. je to v ludskej (aj zvieracej ) povahe.