priatel mi stale hovori aby som cvicila

Príspevok v téme: priatel mi stale hovori aby som cvicila
panda1

zdravim, neviem ci som tuto temu mala dat sem, ale neviem co si o tom mam mysliet. Mam 175cm a okolo 65kg, co neni nadvaha, nemam super postavu, ale neni to najhorsie. A on mi hovori ze sa o seba nestaram, ked nechodim cvicit, ze sa treba stale zdokonalovat. Mam teraz skuskove, nervy v kybli a on mi robi nervy este s tymto. Inokedy si aj chodim zacvicit tak 2x do tyzdna, podla nalady. Mam potom taky pocit ze sa mu ani nepacim a ked som mu toto povedala, mi na to povedal, ze zasa som prekrutila jeho slova, ze sa mu pacim, ale cvicenie je dolezite. Dost ma to trapi, lebo mi o tom casto hovori.

panda 2

ps.moj manzel mavola panda.tak ma to pobavilo:)nic si z too nerob!to neznamena,ze sa mu nepacis!!to je ta nasa zenska vztahovacnost a precitlivelost:)ak on cvici,moze byt,ze prenho je pohyb neodmyslitelnou sucastou zivota,bavi ho to,citi sa pak lepsie a to iste chce pre teba!!moj je taky isty a ja som vdacna,udrziava ma vo forme!co viac si mozes zelat!

panda1

hillary, no toto sa mne stat nemoze, lebo ja mam velmi rada jedlo a teraz na vianoce akoze sa dako moc neobmedzujem a doprajem si aj kolaciky. Len ma to stresuje a ja ked som v strese jem viac, cize je to dost blbe. Mala som uz aj 60kg lenze teraz ako sa ucim a jem viacej, tak som pribrala, mna to moc nestve, lebo viem ze ked zacnem jest normalne a budem mat klud ze to pojde dolu a viem sa aj zapriet a ist do toho fitka, akurat ze nechodim 5,6x do tyzdna

hillary

a viete co je najvacsia sranda ze ked som pred siestimi rokmi do toho spadla schudla som na 50 kg a aj tak ma nechal hahaha baby kaslite na to respektive na nich

hillary

aj ja som takeho mala profesionalneho sportovca no ja som mala 179 a vahu 65 a staaaaaale som bola moletka pre neho a teraz mam uz siesty rok anorexiu porozmyslaj nad tym !!!! ci ti stoji za to neznasam takych

panda1

no ono my sme spolu uz 6 rokov a to o tom cviceni od neho uz pocuvam dlhsie. Ja viem ze napr. stehna mam siroke aj boky nevyzera to uplne najlepsie, lenze to ze mi to pripomina ma este viac deprimuje. Uz viac krat som mu to vravela, aby mi to nehovoril, lenze on je taky ze co si mysli to povie narovinu. A on cvici uz dlhu dobu a ako nema daku naj postavu, ale snazi sa. Je dost pracovne vytazeny, tak nie vzdy stiha a potom mi aj vela veci vycita ze ja aj mam cas, ale cvicit nejdem a taketo. A s nim ist cvicit? no on chodi s kamaratom a raz som s nim bola a uz moc nechcem, lebo ma dirigoval. Ja som chodila cvicit sama s MP3 do fitka, vacsinou na kardio dake. Lenze teraz na to nemam velmi cas a na to mi napr. povie ze na cvicenie sa vzdy cas najde. Ja by som radsej teraz potrebovala podporu u nho na skusku, ktoru ked nespravim ma vyhodia zo skoly :(

sweethoney

ahoj :-) mas idealnu vahu ku svojej vyske, tak si nad tym velmi hlavu nelam....a kedze mas este skuskove obdobie, tak sa uc na skusky, a po skuskach ak chces, tak mozes zacat cvicit.....ale je to na tebe ako sa rozhodnes.....nie na tvojom priatelovi, co ti nadiktuje.....tak vela stastia :-)

Inner

moj osobny nazor je, ze ti tym naznacuje, ze nie je s tvojou postavou spokojny. Inak by ta nevyhanal cvicit. Je ine, ked ti navrhne spolocne cvicenie - aspon budete spolu - ale ked ti to hovori prilis dorazne, asi sa mu nieco nepaci. Urob podla seba, cvicenie ti urcite neublizi, no ak mas skusky, sustred sa na ne. Po nich vsak mozes vytiahnut priatela so sebou cvicit, nech sa cini aj on :-)))

cica3333

a on vypada ako??ked ta lubi,tak by ti nemal taketo veci hovorit,,,su pary ktore napr.behavaju spolu,ale určite jej partner nevravi že by mala cvičit,to je ich spoločne hoby skor,,,,a ked ste sa zoznamili tak mu to nevadilo,ako si vypadala??prečo mu to zrazu vadi??troška sa nad tym zamysli,,,stoji ti to zato??neviem kolko ste spolu,ale ja som tot zažila tiež,,nie som idealna,ale ani partber nebol a ked s tym začala vedela som že niečo nieje ok,,,a nebolo,,tymto nechcem povedať že to iste je u vas,len skus patrat po pričine prečo mu vadi to čo mu na začiatku nevadilo:)