Ak hocijaka zena vie, nech poradi ako na chlapov

nathalia09

ahoj, no tie dva dni mi prisli vtipne, lebo teraz sme spolu neboli skoro cely tyzden... uvidime zajtra aky bude ked pride.

nathália09

vravíš že máte skúškové obdobie,tak na chvilu,ho nechaj a uč sa-teraz je to pre teba dôležité.
Myslím,že nič sa nestane,ked nebudete 2 dni spolu,aj ked ho veľmi ľúbiš.

AdamKrt

Alebo hociaka klasicka lampa, ci uz stolova so standardnou paticou E27 a do toho slabucka LED ziarovka....

Trebars toto som kupil babke, ma to v zachode a nonstop zapalene.
www.avelmak.sk

Trafit trafi na zachod, v noci to vidno, nespadne, ale nerusi to.

AdamKrt

Je to tusim pocitacovy velkoobchod. Kazda slusna firma, co predava pocitace, nema problem odtial si to objednat. Urcite sa to da zohnat aj inde. Vyrobky znaciek EMOS som videl bezne aj v elektro obchodoch. Asi aj tam na objednavku to pojde....

hondaX

ahoj AdamKrt, no pozerala som si to a znie to aj vyzera dobre. Kebyze je to take sero tak to by bolo najlepsie.
Dakujem za prispevok :) a da sa to kupit bezne v obchode, este som to nezistovala.

AdamKrt

Rucne LED svietidlo je dobry napad. Pripadne mozete si kupit nocne pozicne LED svietidlo na 230V do zasuvky.

Taketo niec...

Staci to vlozit do elektrickej zasuvky. niekde na stene. Nesvieti to jak normalne svetlo, ale ma to uplne minimalnu spotrebu. Urobi z tmavej miestnosti skor take sero, ze da sa pri tom zaspat a tak isto nerusi to niekoho, zeby ho to budilo. Mozete to mat celu noc spustene, kludne sa to nemusi ani vypinat, co to tak malo zerie...

Alebo takato verzia, ktora ma detektor svetla. Ak sa zacne stmievat, zapne to samo svetlo. Ked je den a dostatok svetla, vypne sa samo.

www.swsd.sk