priatel so mnou nechce chodievat von

Príspevok v téme: priatel so mnou nechce chodievat von
deniskaaa

Ahojte mam taky problem , ze sme s priatelom uz rok spolu ,,, boli sme spolu na par chatach a tak ale ked on stale chodi von s kamosmi su tam aj baby a ja ich vobec nepoznam ,, a to sme spolu rok ,,, neviem on hovori , ze kebyze tam idem tak sa nudim a nemam si s nimi co povedat ale tak asi by sme sa spoznali nie? ja neviem nechcem byt vtierava ale chcem ist s nim niekedy ked za nimi pojde ,, to neni o tom ze sa za mna hanbi lebo vsetci vedia ze je so mnou aj na stuzkovej sme boli spolu a tak proste kazdy vie ze sme spolu ,, ale nechapem preco nechce aby som tam isla s nim ,,, ani on s mojimi kamaratmi nechce ist ze sa bude nudit ale to sa takto neda nie? mne to vadi ,, a neviem co mam urobit preto aby som sa stala sucastou jeho partie ,, za rady dakujem ,,,

deniskaaa

no ved hej ,, ja len chcem vidiet ze ako to tam je ,, ze co robia a s kym to vlastne chodi a mozno sa tam naozaj budem nudit tak potom tam vjac us nepojdem ale chcem aspn vidiet ze ako to tam je ,, len on ma tam proste asi nechce ,, neviem vazne ako mu to mam povedat ze idem s nim aj ja ,,

xy:)

mozno ma pravdu, a naozaj by si sa nudila.. neviem ci je dobre sa silou mocou niekde vopchat, ked s tymi ludmi nebudes mat nic spolocne. ale ak naozaj chces, mu povedz ze by si rada sla s nim aj s jeho partiou von a uvidite.

AdamKrt

deniskaaa:

nechapem, ze priatel Ti povie, ze sa budes nudit. To mu nevies povedat, ze to snad posudis sama a je to Tvoj problem a nie jeho ? Proste tam ides, chces ist... a basta. Opytaj sa ho, ak bude proti, ci ma co pred Tebou tajit, ak Ta tam nechce ?

deniskaaa

ale ja mu poznam aj mamu a celu rodinu ,, predtym ma nechcel bravat za starymi kamosmi co s nimi chodil ale nejak nahodone sme sa na stuzkovej zznamili tak to ma uz zoberie s nimi v pohode ale tychto co ma tak ani za boha ,, proste ze co ja tam budem robit ,,, mne by to nevadilo kebyze aj ostatni si neberu baby ale preco oni si aspon sem tam zoberu a on nikdy ,, proste neviem nechcem byt sko vtierka ale neviem ako mu to mam navrhnut aby ma uz konecne zobral a ze mne to nevadi ze ich nepoznam omg ved sa spozname ,,

ALIP

A kolko mate rokov?mozno ma len strach aby nanho kamosi nieco nevykecali..ja som takto chodila so"studentom prava",po 4mes som sa nahodne stretla s jeho sestrou,(nikoho z jeho znamych a rodiny som pred tym nestretla)-o studiu prava pocula prvykrat...chalan si proste povymyslal take historky,ze dodnes nechapem:))pochopila som ale,preco ma nezoznamil s nikym..lebo fakt chronicky klamal a vymyslal si!!! to mal 22!

deniskaaa

a proste on je so mnou casto skoro kazdy den sme spolu ,, ale ja uz chcem ist aj tam kde on chodieva ,, velke nervy mi to robi ze ma nezoberie a cudzie dievcata tam byt mozu a ja co som s nim rok nie ,,, mne by to problem nerobilo zobrat ho medzi mojich kamaratov a co ze ho nepoznaju tak by ho spoznali no ,, nechapem to ,,