preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

Klaudi1989

humienka myslím, že veľa spraví to, že je doktor k pacientke milý. môže mať vybavenie ambulancie aké len chce, ale keď sa nevie správať, nebola by som uňho.

51bibi51

tiež som sem nerada chodila, neboj sa. ale ono sa to potom zmenilo ako som začala chodiť k mudr. millymu. celkovo sa mi uňho páči, aj vyšetrenia prebiehajú v poriadku bezproblémovo. tak už to tak vôbec neberiem. predtým aj tie prehliadky boli pre mńa také nutné zlo, ale už som s tým úplne ok:)

julianca34

ano, ved chodievala som stale pravidelne a poctivo, ale potom sa vo mne daco zlomilo, ono to bolo istotne sposobene aj tym, ze mi vymenili gynekologa a pri nom som mala taky blok alebo co. nechcela som tam viac chodit.

Klaudi1989

a prečo to vlastne robia? načo také niečo odkladať? veď aj na preventívky k obvodnému sa chodí úplne normálne.

julianca34

martinaZV presne tak, takisto som sa odhodlavala neskutocne dlho, kym som sla ku gynekologovi po rokoch. ale bol to nezmysel, cim dlhsie to zena odklada, tym horsie jednoznacne.

marculienka55

ak sa samotny gynekolog sustredi na to, aby sa pacientka unho citila prijemne, tak potom rozhodne vies, ze si tam spravne.

martinaZV

Tak ale mozno ma niekto velmi zlu skusenost s gynekologom, nemozes vediet velakrat, ze comu tomu vlastne predchadzalo. Som za to, ze netreba nikoho sudit, ked nevies, co je vo veci. Ale ano, samozrejme, ze toto netreba podcenovat, nech uz sa stalo cokolvek. Treba sa prekonat.