pomoc pre vlasy

gabikaa

obyčajný olivový olej - ja ho používam aj na pokožku ked mám občas lupiny alebo ma neskutočne svrbí pokožka- vmasírujem si ho do vlasom a nechám cez noc pôsobiť, ráno poriadne umyjem.

nicoool

odporúčam šampón aj balzam.. Loreal s materí kašičkou / materskou kašičkou... ja mám po nich vlasy skvelé

danielaaa

a co su to tie tekute kristaly?? ja som blondina tak neviem ci to je aj na moje vlasy urcene a kde sa to da kupit??
Jasom nechcela olej chcela som nieco co sa dava na suche vlasy a uz sa neoplachuje

danielaaa

a co su to tie tekute kristaly?? ja som blondina tak neviem ci to je aj na moje vlasy urcene a kde sa to da kupit??
Jasom nechcela olej chcela som nieco co sa dava na suche vlasy a uz sa neoplachuje

kaciatko_7

ja ti odporúčam niečo oveľa prírodnejšie, teda takmer 100 % prírodné, so zaručeným efektom, a to čistý agranový olej... nájdeš ho na stránkach firmy natura house, majú tam okrem neho aj šampón a kúru... pozri styllmed.sk

gloss

ja používam tekuté krystály Black a je to supéér, začala som ich používať ked som si zničila vlasy odfarbovaním a zostali strašne suché a bol ich problém rozčesať, teraz už som zase tmavovláska ale pri kryštáloch som zostala, vlásky sú od nich krásne lesklé, uhladené, hebké a lahučko sa rozčesávaju - teraz si ich dávam len na končeky i ked niekedy neodolám a supnem ich aj na dlžky :) tá flašticka vydrží valmi dlho nakoľko treba len naozaj kvapku, dve :)