Ako sa tvoria nosne hlieny?

zvedavka

dakujem RNG,
idem to robit od zajtra. vcera a dnes som si striekla priamo do kutika oka, chvilu som citila tlak ale preslo to rychlo.
do hrdla si tiez striekam, snazim sa zasiahnut mandle a snad aj tam zaucinkuje. len do nosa neviem ako to dostat. na citricidal musim kuptit nejake kvapkatko a po rozriedeni kvapkat par kvapiek do nosa, aby mi tie sliznice poliecilo? a strieknut koloidne striebro. mam ich striedat kazdy druhy den?
posilni mi to viralnu imunitu?

RNG

Nuz ja si striekam koloiednu striebornu vodu kazdy den rano do tvare s otvorenymi ocami, to malicko, co sa do oci dostasne mi dnes staci udrzovat slzne kanaliky otvorene, tj potlacat syndrom sucheho oka.
Kedze je voda extremne cista, ma len 10 mg mikroskopickeho striebra na liter, tak trochu zastipka par sekund(ozmoticky tlak)

zvedavka

no, vcera somm to s citricidalom prehnala. neviem nakvapkat, strekla som 2x do pohara,, bolo to horke ako das, myslim si, ze som mala v 3dcl asi 30 kvapiek.
mozem si koloidne striebr striekat do oka, kedze mi casto slzi a mam ho stale podrazdene asi z nejakej infekcie, prosim? strieknut do vnutorneho kutika?
dakujem

zvedavka

aha,RNG dakujem.
tak ten moj citricidal TM (34%) mam riedit 60 kvapiek do litra vody? 2xviac, kedze je to polovicna koncentracia?tych 34 teda mozem urobit do pol litra? do nosa mam striekat rozprasovacom? ako casto? kolko strekov? a stiedat s koloidnym striebrom,to znamena jeden den citro a druhy striebro? neviem si to akosi predstavit. zatial striekam len striebro do hrdla. neviem, ci aj tam mam dodrzat nejake predpisy ucinneho pouzitia.
dakujem za radu.

RNG

Zda sa, nie som si ale 100% isty, ze centrum regenerace ma este povodny citricidal TM, co kupili vo velkom od vyrobcu BioChem Research corp.
www.regeneracetabor.cz
Tento(60%) sa pouziva ako roztok 35 kvapiek do litra vody, co je zaroven dobre aj na kvapky do nosa, aj na pitie.
Pochopitelne to je radove ucinnejsie, ako citrogrape, citrovidal alebo aj greposept.

zvedavka

takze som kupila Citricidal grapefruit seed extract(34%) od firmy Higher Nature. neviem, ci tento je povodny Citricidal, ako pises, ale mali iba tento. od tej istej firmy aj Colloidal silver 10 PPM.
je to vsetko dostatocne aktivne a koncentrovane? ako to mam uzivat na tie moje citlive nosne sliznice a chcela by som aj na mandle, ktore som mala casto infikovane streptokokmi a este 5 rokov dozadu angina za anginou.teraz casto cervene a bolave.
dakujem za radu.

zvedavka

nejake skusenosti? ktore su ucinne? Greposept ci Citrovital, Citrogrep? zajtra chcem nieco z toho kupit, a tiez, prosim vas, co si mam vsimat pri kupe koloidneho striebra? aj pri nom mozem kupit nieco menej hodnotne a menej ucinne?
dakujem za rady

zvedavka

RNG, tak to urcite vyskusam, lebo tento problem s palenim v slizniciach, bolestami hrdla az to ide na priedusky mam velmi casto. opakuje sa to kazdy mesiac, a uz neviem, co s tym robit. akoby som mala dutiny plne hlienov a steka to na pluca. a opakuje sa v kratkych intervaloch. teda ten odkaz na stranku, co si tu podal, mam brat ako moznosti vyrobkov, ktore su ucinne? Greposept (Citrovital, Citrogrep)? tie si mam kupit? tu niekde na inej stranke vidim, ze nejaka matka ma problem zohnat ucinny citro...produkt na podobny problem. co mi teda odporucis kupit alebo objednat ty? co je skutocne ucinne? mam celkovo slabu imunitu po gigantickom uzivani antibiotik v detstve, a urcite chcem niecim posilnit aj viralnu imunitu. predom dakujem za radu, ktore su skutocne velmi ucinne.

RNG

Zvedavka, mozno tvoja maserka vie robit dobre masaz ale vyhlasenie, ze nemas sliznice je trochu prilis tuknute. Kazdy mame sliznice a tie sa zapalia, ked je na nich nejaka nakaza.
Odporucujem ti zvysit si viralnu imunitu, pripadne kvapkat roztok citricidalu a striedat s koloidnou striebornou vodou, aby si si vynicila pripadne infekcie v prinosnych dutinach, ktore sa tam mozu zdrzovat roky.
V tele mame vzdy hromadu virusov a tie casto napadaju pri oslabeni viralnej imunity sliznice, vystelky organov alebo nervove obaly. Takze v dnesnych tichych viralnych epidemiach kazdemu radim si zvysit viralnu imunitu ako zdravotnu prevenciu. Ako na to, pozri cez Google.sk pod rng herpes. Treba brat viacero tam spomenutych a obmienat ich z casu na cas.
Inac na suchy nos je dobre na noc si davat do nosa napr kokosovy olej s par kvapkami povodneho citricidalu.
Nie viac, nez 6 kvapiek na deci oleja.
Aj inhalacia oreganoveho oleja pomaha na tvorbu hlienov a potlaca rozne infekcie.
candida.inetcz.com

zvedavka

je mozne nemat sliznice? casto ked som chora, tak nemozem dychat, hlavne v noci, bez nejakej masky cez nos. dychanie, presnejsie prechod vzduchu cez nos a sliznice je bolestivy, palivy, akoby som vdychovala nejaku kyselinu. musim mat cez tvar paplon,hocico, vzduch je pre mna prilis palivy,akoby ste mi liali tu kyselinu cez nos do hrdla. neviem to presnejsie vyjadrit.ked som zdrava, tak sa ide s paplonom na tvari zadusit,ked som chora, doslova ho na nos pritlacam. jedna moja lymfaticka maserka mi povedala, ze je to asi preto, lebo moje sliznice su prilis citlive, alebo nemam sliznice. ??? to asi nie je mozne, nemat sliznice. co si o tom myslite?