kedy ste zistili ze je ten pravy?

Príspevok v téme: kedy ste zistili ze je ten pravy?
kleopatra123

Ahojte! Mam prvy važnejši vzťah, myslela som, že terajsi partner je ten pravy a je idealny na moj prvy sex, ale vzdy ked sa o nieco viac pokusame tak ho zastavim, pritom ako pisem aj by som to chcela. Kde moze byt problem?..mali ste podobny problem ako ste na tom boli vy?..ako zistit ci je ten pravy?...A to uz mam viac rokov, mozno to ma blokuje ze on je skuseny a ja este vôbec.

rozumiem ti

boze.. prvy krat? v aute? a preco nie rovno do jaskyne niekde na urale? matkosvata... ten chlap je tiez citlivy a kreativny asi ako buldozer.

hviezdicka*

prvykrat v aute - hm nic moc... vobec nie si narocna, ani mna by neprehovoril... asi mu nestojis za viac napadov ani penazi investovanych napr. do hotela...

laskonka111

no ja poznám panny v tvojom veku a aj staršie, a tak ak sa nato ešte necítiš tak sa do toho nenúť
a adam ti dobre poradil, to čo máš za frajera, že prvýkrát v aute, to by mi tak prišlo od nejakého pubertiaka a nie od dospelého muža

kleopatra123

Neviem ci poharik pomoze, ale tak nieje to zly napad ;)
nemam zas tak vela ako to vyznelo ale tak vacsinou uz nepoznam panny v mojom veku..mam 20

A som velmi "narocna" ak svoj prvy sex nechcem v aute? ci kazdy ho zazil na takom neromantickom mieste?