Motivácia

musim

keďže si nikdy nechudla, asi si ma príliš nemala čím motivovať :) tak zajtra to začne,, ale nie diéta, ale striedme a pravidelné stravovanie, plus pohyb..a musí to ísť!

Sue..

musim:pozri ja som nikdy nechudla ale viem,ze to neni lahke,ze to nebude zo dna na den,mozno sa to na prvykrat nepodari..tie kila kt.potrebujes zhodit si nanezberala za tyzden takze je to beh na dlhu trat...myslim si ze, najtazsi je prave ten zaciatok,a ked dobre zacnes mas napol vyhrate...
pisala si sem 27 takze rada,ze zacni hned je uz pase kedze je po novom roku tak snad si zacala a bude sa ti darit...drzim palce

aja05

Sue - má pravdu, treba začať hned, nič neodkladať, ten čo chudnutie odkladá nikdy neschudne. a čo ked máte doma navarené, každý má.... ja som si na vianoce dopriala a teraz si už koláče ani nič nevšímam, idem si svoje :)

musim

ved si napísala že nemáš pôžitok z toho, ked vyješ polku plechu koláča.. a ja vravím že tiež nie...a tak verím a dúfam, že tebe to isto vyšlo na prvýkrát a nikdy si to neodkladala, proste si si povedala jedného dna "schudnem toľko a toľko" a na druhý den to bolo..že

Sue..

???a ja tvrdim,ze zeres pol plechu kolaca?neviem co si to zosobnujes..ale pohoda....tu nejde o to,ze je to len tyzden a potrebujes schudnut 25 kg...ide o to,ze nezmyselne odkladas nieco s cim mozes zacat hned a cim viac to odkladas tym je pravdepodobnejsie,ze ani nezacnes...

mate59

životosprávu musíš zmeniť raz a navždy, inak sa z kruhu tuku nevymoceš.Takže len pevnú vôľu a bude sa ti dariť a na tie dobroty sa nedívaj.Držím ti palce.

musim

ok takže to mi ozaj pomôže schudnúť 25kg keď začnem už teraz... namiesto o týždeň..a pol plechu koláča nežerem

Sue..

hej jasne a po novom roku budete mat nie jeden krat navareny dobry obed,upeceny dobry kolac ...myslis,ze tvoja vola bude silnejsia? ...ale ok ako chces..podla mna si tu dostala dobre rady ako s nimi nalozis je na tebe...k tvojej otazke ci vobec nejem vianocne dobroty ti poviem tolko..jasne dam si ale striedmo osobne nemam pozitok z toho,ze vyjem pol plechu kolaca ....