Podvoliť sa alebo byť sebecká.?

Príspevok v téme: Podvoliť sa alebo byť sebecká.?
lenka22287

Chodim s priateľom už rok aj niečo, mám 17 on 20. Rada chodim so spolužiakmi na chaty a zabavam sa. Vačšinu času trávim s nim, je na jednej vlne ako ja takže sa dokážeme zabavať uplne super.
Myslim ale, že z páru má mať aj svoj vlastný druh zábavy. Moj chalan chodi na drumky bezo mna, bavi ho to ja nenamietam nech sa zabavi. Lenže ja milujem chaty so spolužiakmi. Dokážem sa odviazať, zasmejem sa a nič zlé nerobím. Za posledný pol rok som bola 2 krát a teraz v januári som checla isť zase.. Lenže JEMU sa to nelubi že chodim stále, a že si mam vybrať medzi nim a chatou. hovoril mi aká som sebecká,že zatial čo sa ja budem zabavať na chate budem doma plakať a podobne veci. Mne to pride ako vydieranie a také padlé na hlavu. čo mam robiť? neisť na chatu a zoostatť s nim? alebo isť a vysrať sa na nho? DAKUJEM !!!

ladida

adam,mas na muza neskutocnu slovnu zasobu ale aj potrebu hasterit sa.musel si vyrastat medzi sestrami,lebo si neviem predstavit svojho muza ako trkoce tu na fore.podobne aktivity nazyva"hen party".

rozumiem ti

adam: nie, necitam myslienky (teda, obcas som z toho obvinena, ale ja to fakt nerobim schvalne ) :)

pouzivam vseobecny model, vnimam malickosti, pouzivam jednu taku fasa vec.. vola sa mozek :) rozumej priklad ladida... pise suvisle a zrozumitelne, ma to hlavu aj patu, takze nema iq tykve. za druhe, pri takomto vyjadrovani sa je vysoko nepravdepodobne, ze patri medzi zeny - plachetnice (ktore plachtia medzi muzmi sem a tam, jak sa im hodi a bez ohladu na nasledky ). povedala, ze ukoncila 5rocny vztah a dnes je dotycny, pre ktoreho tak urobila, jej manzel. takze to tiez nie je bezcharakterna opica. neskor povedala aj vek, ktory nasvedcuje, ze uz ako take skusenosti zo zivota ma. ladida, sorry za rozbor, musi byt :)

s castou o vtakoch a suskach suhlasim.

ok, mier :) ty si neni uplne natvrdly pako, priznavam, aj ked ti to obcas tazsie dochadza :) to bol polokompliment.:)

AdamKrt

rozumiem ti:

no nehnevaj sa, ale za cudzieho chlapa hovorit nemozem... Ci Ty citas bezne myslienky ? :)

Stve ma, ako tu ohrdnute zeny, ci zeny, ktore narazaju neustale na svina chlapov, nadavaju na chlapov bez kuska sebareflexie, ze si ich ony vyberaju...

Potom i keby bol chlap akykolvek dobrak, je automaticky zaskatulkovany do skupiny - chlapi su svine...

Vzdy ublizi konkretny clovek a je jedno, ci ma vtaka, ci susku. Mier.... :)

AdamKrt

jajka001_ Dnes 20:28:

pravda. To tu na fore bohato poznam. Zvacsa od zenskeho publika :) I ked to clovek vysvetli dost podrobne....

Potom je len otazne, naco je silna slovna zasoba, 2-3x vacsia nez maju muzi, ked to zenske publikum zas prekruti, ci zle chape ? :)
-----------------------
lenka22287:

vazne si myslis, ze spoluziaci po Tebe neslintaju a 99 percent z nich nemalo myslienky na to, ze by Ta pretiahlo ? :) Vo vasom veku ? :) A ak milujes svojho priatela, chces to riskovat ? Ako tu uz bolo pisane, tiez si myslim, ze si radsej nemala mat vztah. Alebo mozno nehladas vazny vztah a Tvoj priatel to berie inak, vaznejsie nez Ty...

AdamKrt

rozumiem ti Dnes 20:20:

jeden pan hovoril svojej pani:
ano draha, samozrejme draha, uz idem draha, isteze draha, nech povedala hocico. Asi poznal to prastare mudro... :) Mne to vsak pripadalo, ze voci tej zene je to dehonestujuce, robit z nej nesvojpravneho debila. Potom sa zeny zase certia, ze ich muzi nepocuvaju... :)

Neviem, odkial si prisla na to, ze muzi su na tom tak slabo. Dovolim si povedat ako muz, ze v komunikacii nemam problem pretrumfnut kopec zien :)

jajka001_

ono je niekedy uplne jedno ako zrozumitelne nieco napises, aj tak sa vzdy najde niekto kto to nepochopi. hlavne ze ste si to vysvetlili.