Podvoliť sa alebo byť sebecká.?

Príspevok v téme: Podvoliť sa alebo byť sebecká.?
lenka22287

Chodim s priateľom už rok aj niečo, mám 17 on 20. Rada chodim so spolužiakmi na chaty a zabavam sa. Vačšinu času trávim s nim, je na jednej vlne ako ja takže sa dokážeme zabavať uplne super.
Myslim ale, že z páru má mať aj svoj vlastný druh zábavy. Moj chalan chodi na drumky bezo mna, bavi ho to ja nenamietam nech sa zabavi. Lenže ja milujem chaty so spolužiakmi. Dokážem sa odviazať, zasmejem sa a nič zlé nerobím. Za posledný pol rok som bola 2 krát a teraz v januári som checla isť zase.. Lenže JEMU sa to nelubi že chodim stále, a že si mam vybrať medzi nim a chatou. hovoril mi aká som sebecká,že zatial čo sa ja budem zabavať na chate budem doma plakať a podobne veci. Mne to pride ako vydieranie a také padlé na hlavu. čo mam robiť? neisť na chatu a zoostatť s nim? alebo isť a vysrať sa na nho? DAKUJEM !!!

AdamKrt

Hovorim, ze je pekne, ak sa to vyriesilo aspon rozchodom, co bolo cestne. Len ma prekvapuje, ze za 2 dni sa da hodit 5 rocny vztah do kosa. To potom asi vela neznamenalo. Vediet to o partnerke, ze nieco take urobila, tak by som sa pytal sam seba, ze kedy to urobi mne...

Nepoviem, ked je niekto len dlhdu dobu na vazkach, ze je to zle a rozmyslal nad rozchodom. Ale z nicoho nic, fungujuci vztah a hodit ho za 2 dni za hlavu... A len preto, ze je tu niekto novy s dobrym vzhladom... Osobne nieco take povazujem za pudovu zalezitost, nie za lasku.

Som zvedavy, kolko zenam by sa pacilo, keby ich manzel, ci partner pri dlhom vztahu nechal ich vztah plavat za 2 dni len preto, ze uvidel peknu zenu.

Ale ako hovorim, aspon - ze bol rozchod a nie podvadzanie... Kazdy si je strojcom vlastneho stastia.

rozumiem ti

ladida: co je 5rokov v porovnani s tymi dalsimi desiatkami, ktore vies, ze len tak pretrpis? ani zviera taku blbost neurobi, radsej zdrhne prec, akonahle ma moznost. ale ano, u chlapov ma takato reakcia neprekvapuje, ked ide o to, co zeny "smu" a "maju" robit. neriesim, nezajem. robim si po svojom.

ladida

rozumiem ti-ze to je vtipne ako sa muzi poburili,ze zena si dovolila zahodit 5r zivota za hlavu a ist do niecoho noveho.ze pre nich je to typicke aj ked su v tom uz deti a zavazky...to je normalka..

rozumiem ti

adam: naozaj by ma zaujimalo, co by si urobil ty. hypoteticky: si vo vztahu, kde niekde citis, ze to nie je ono, nieco ti chyba, ale nevies konkretizovat, co. a potom zrazu bum, stretnes niekoho a vies, ze to bolo ono. pocit niecomichyba zmizol. co ted, budes hrat martyra, alebo sa rozhodnes to skusit tam, kam ta to taha? nic ine vam nestoji v ceste. s prvou nie ste manzelia, ziadne deti, druha je slobodna. takze nic v ceste nestoji.

p.s.: nebol to partner, ani manzel, kto sklamal.

jajka001_

asi im to neklapalo, ked to zabalila za dva dni. aspon neklamala, nepodvadzala, nenatahovala to. ako inak sa rozist, ked mas vztah a chces sa rozist ale akosi nieco k tomu chyba, nejaky impulz, relevantny dovod pre muza ? existuje x zien ktore nie su vo vztahu spokojne ale aj tak ostavaju lebo nemaju nikoho ineho.

AdamKrt

ladida:

tak len dufaj, ze sa Ti nepripletie do cesty iny chlap, kde zmenis rozhodnutie za dva dni, alebo ked to iste by urobil Tvoj manzel...

Aspon, ze si bola cestna a rozisla sa.

ladida

adam,spoznali sme sa pred 8r a sme manzelia 6:))) asi este aj nejaky ten rok budeme,nakolko sme spolu stastni.bolo to najrychlejsie a najlepsie rozhodnutie v mojom zivote