poradte prosiim - stipanie posvy

xxx1

cenesten sa nemá užívať na také niečo ako si napísala ty "ki-ki"...tiež som sa na tu masť pýtala gynekoločičky..ohladom posvy a povedala že tou masťou si tak možem natreť plesnive otlaky na nohách ked pridem z kupaliska..tejto masti sa v týchto "oblastich" vyhybajte!!!( ak vam ju nato samozrejme nepredpíše gyn.)

ki-ki

no prave macmirory som brala uz 3 zasebou, tu masticku som este neskusala,a fermalac si nechavam nosit z ciech...z mojej skusenosti je jednoznacne najlepsi...velmi pekne dakujem za ochotu pomoct...budem s tymi bakteriami dalej bojovat :)

gynpôrlek

askúsil by som liečbu
do pošvy
Macmiror complex vag tbl 12kusové balenie vzdy pred spaním zatlačiť čo najdalej do pošvy samozrejme cer menzes nie
na vonkajší genitál Pimafucort krem tenkú vrstvu 2x denne
po dobratí Macmiroru cca po 7dňoch Fermalac ale ten je k mání len v Čechách alebo Rakúsku
a následne kopo dobratí kontrolnú kultiváciu

ki-ki

bakterie e-coli a enterococus faecalis...viem ze sa bezne nachadzaju v creve...a hladala som pricinu...ale nenasla, ustieram sa z predu dozadu, umyvam a tak, takze som neprisla na dovod...tanga nenosim niekolko rokov. v tych krvnych testoch je glukoza - 4.5 mmol/l (fyziol. hranica je 3.85 - 5.83)takze v norme...

ki-ki

tieto zasady dodrziavam, spodne pradlo dokonca periem v rukach detskym mydlom a niekolko krat preplakam, seba cistou vodou, max intimnym mydlom, ale cista voda sa mi viac osvedcila. Robili mi krvne testy, ale neviem ci sa zistoval aj cukor (ako skratkou sa to oznacuje? - mam vysledky aj doma - pozrela by som si to) inak cukrovku nema nikto v rodine, ale dedko, otec a aj ja sme odjakziva straasne na sladke - a ja s tym bojujem denno denne, i ked nie moc uspesne,ale nadvahu nemam...normalnu zensku postavu.nikdy predtym som s bakteriami problemy nemala, iba s kvasinkami, ale odkedy mi v oktobri kultivaciu zistili bakterie ziadne lieky si s nimi zatial neporadili...zistili mi celularnu imunodeficienciu - a na to ma zacali aj liecit.

gyn.-pôr.lekár

Je viac vecí ktoré môžu robiť tieto problémy a vôbec to nemusia byť mikroorganizmy.
Treba si uvedomiť že každá chemikália môže robiť alergiu exém.
A to sú napríklad farbivá, vône, aviváže, mydlá na intimnu hygienu sprchové gely, ....
tangáče, tmavé a hlavne čínske džínsy
Takže skús všetko po zakúpení oprať pokiaľ ma pamäť neklame tak najlepší prací prach na detské plienky bol biely TITAN, spodné prádlo bez aviváže, uteráky tiež, umývať sa len čistou vodou
maximálne detským mydlom s lanolínom.
Pretože tvrdím že ženský geninál má taku citlivú kožtičku ako bábätko a tak sa treba aj o to starať.
ďalšia vec kedy Ti naposledy brali krvný cukor ??? v rodine nie je niekto cukrovkár??? každopádne by bolo vhodné urobiť kultivácie z pošvy.
zatiaľ Ti môžem doporučiť len Tantum rosa /je bez lekárskeho predpisu/je to prašok z neho si urob roztok a potom buď oplachach alebo ešte lepšie sedací kúpeľ.

ki-ki

neviem ako ostatne, ale aj balenia doberiem urcite cele. problem je len v tom, ze ani po poslednej tabletke nezaberie....masticky ani nevravim, jedine,co mi trochu pomohlo bol jemnucky octovy sedaci kupel a vaginalne tabletky fermalac vaginal.

gyn-pôr.lekár

Bol som upozornený na túto stránku a kedže mám pacienky ktoré sem chodia tak som si to tu prezrel.
Pre dudlíka mám ten istý odkaz ako napísalo kuratenko. Lactobacil.spp. v jogurte je ale len v smotanovom je v čistej forme bez chemikálii typu škrob, emulgátor, stabilizátor emulgátora atď.
A traduje sa historka ako vznikol prvý jogurt ale to nech Vám napíše nejaký mliekár.
Betadin je antibakterialny liek to znamená zlikviduje baktérie vrátane dobrých ochranných baktérii ako Lactobac.spp, Corynebact.vagin. a tým sa vytvorí priestor na premnoženie iných mikroorganizmov pliesní väčšinou u žien v pošve Candidy alb. ale niekedy to môže byť aj non albicans a iné.
Je pekné že dudlík má z toho skúšku ale mňa tieto problémy žien živia už dobrých pár rokov.
A ešte rada lieky treba dobrať predpísané balenie. Prevažná časť žien keď ju prestane svrbieť pretane si dávať vklady a natierať mastičky. Ale to že už nemá nepríjemné pocity neznamená že je preliečená. TREBA BALENIA DOBRAŤ.