poradte prosiim - stipanie posvy

ki-ki

nenormalna nie som. na gyndu chodim takmer kazde dva tyzdne, otazku som sem smerovala pre to, lebo bezne lieky mi nezaberaju, ani antibiotika,gynekologicka mi uz citujem: nema co predpisat...samozrejme daaaavno nosim IBA BAVLNENE SPODNE PRADLO, INTIMKY, NENOSIM TANGACE - SUHLASIM JE TO SVINSTVO. PO VELKE TOALETE SA UMYVAM A PODOBNE..Nie som osemnastrocna pubertacka,ktora sa hanbi ist k lekarovi.. problemom je, ze tieto problemy sa v dnesnom hektickom svete bohuzial stavaju u vela zien chronicke!!! preto ak prestanu zaberat antibiotika a cipky hladaju sa dalsie moznosti...ako predist chorobe. ja osobne som sa natierala canesten cremom - ale uz mi asi nezabera, pretoze som ho pouzivala dlho a preto som sa obratila sem aby mi niekto poradil dalsiu alternativu..prave skusam clotrimazol, a som spokojna...poriadne problemy ustupili. a mozem odporucit - kto ma moznost ist do ciech a ma taketo problemy vynikajuce su tabletky fermalac vaginal - mne totiz zo slovenkych nezabrali absolutne ziadne - len tieto. daju sa kupit bez predpisu.

violetta

najlepsie intimky su carefree. Urcite chodili v reklame aj na Slovensku- su tenulilinke, ked sa daju na gatky, vobec ich nie je poznat, nemaju ziadnu hrubku. perfektne.

snehulienka

Súhlasím s Genifer a okrem toho ešte veľmi dôležitá poznámka, nos len bavlnené spodné prádlo a v žiadnom prípade nenos tangáče,neverili by ste čo ich nosenie dokáže narobiť šarapaty na vonkajších pohl.orgánoch.Ja napr. vôbec nechápem prečo sa nimi večšina žien tak devstuje. Tangá sú svinstvo.

ki-ki

violetta - no vies co...pouzivala som intimku velmi dlho a bolo to celkom ok, len v poslednej dobe som uz zostala nejaka velmi citliva a aj niektore intimky mi vadili - resp. vacsina sa vyraba pomerne malych a ked sa mi to pri chodeni posuva hore dole (neviem ci len ja tak captavo chodim alebo co) tak ma postipkavali aj okraje nohaviciek, alebo latka nad intimkou alebo ZA intimnkou - podla toho ako sa to posunulo..a ked som si novavicky opraval v tom mydle a pekne vyzehlila (co som mimochodom absolutne nerobievala i ked moja mamka ano - ale samozrejme ked som sa odstahovala "zracionalizovala" som domace prace na minimum - nohavicky som samozrejme nezehlila ako kopu inych veci) tak opatovne zavedenie tychto nie moc oblubenych cinnosti veru o krok pomohlo...ja mam zenske problemy odjakziva a su lepsie "roky" a horsie a tak pokazde skusam nejake zlepsovaky...

violetta

kiki, ked si das intimku a nie gatky naostro, tak by to malo stacit. Ked mas vytok, tak si v mokrom, tak intimku vyhodis a si ok.

ki-ki

ja pouzivam mydlo - detske uplne obycajne od Johnson and Johnson, poriadne preprat a vyplakat..a mam pocit,ze aj to velmi pomaha, asi ma drazdil bud prasok alebo avivaz - ono -teraz su uz dost "ucinne" ale aj agresivne...

katikiii

aoj baby,niekto tu pisal ze gatky treba prat mydlom a bez avivaze, ale akym mydlom hm ?? ci dake obycajne mydlo ? papa