Milujem ho.. Chlapi a zeny potrebujem radu! Hra sa so mnou?

Príspevok v téme: Milujem ho.. Chlapi a zeny potrebujem radu! Hra sa so mnou?
cotojetoto

Zamilovala som sa do jedneho mojho ,, kamarata'' s ktorym chodime von , travime spolu vela casu a pred tyzdnom sme boli spolu na chate a tam sme sa spolu vyspali :( Prisli sme domov a ja som zistila ze ho mam asi rada a co citi on ku mne? Kazdy den mi vola ze ako sa mam ze teraz sme sa nemhlli stretnut lebo musel byt na sviatky s rodinou a vcera mu zomrel starky ale ked si volame tak je mily :( .Hovori mi ze len pri mne je sam sebou a ze mu je so mnou dobre a ja si myslim ze on chcel len sex a nic viac. Alebo chce len dalsi sex? Podla mna keby ma mal rad a chcel byt so mnou tak je so mnou kazdy den .VVed byvame od seba kusok :( No som sa pekne zamotala :(

oskliwka

No neviem jak zacat ale ta powiem tak chcem jedneho chlapca od skoli,, no vtedii sme boli len kamarati ale jak mu dala frajerka konec zacal sa primne motat a ja som sa zalubila a dakedi mi pise facebokuu ze ma chce a tak no ale uz tak spolu ne rozpravame len dakedi ale porad na sebe pozerame ako dva zalubene vidlickii no ale ja sebe to ne myslim ze ma chce on ma asi chce len viuzit ja stoho som uz zmetena dakedi mu aj verim co povie mi ale uz jak idem domou myslim na to comi povedal a potom sebe hovorim ze to len takmi powedal :( :( :'(

natally607

Ahojte chodím s chlapcom a mame sa velmi rady, lenže ide o to že ked sme boly pohádany vyspala som sa s iným ... priznala som sa mu a odpustil mi to.
ked sme sa znova pohádaly vypisoval iným baba a balil ich :/ odpustila som mu to tiež lebo ho milujem. Ale bojím s aže mi ho nejaka ukradne je to naozaj užasny chlapec.Som fajčiarkaa jemu to vadí neviem či mám prestat je to tažke ale on na tom trva aby som prestala kedže bol asmatik skúšala som prestan ale akosi to nejde.Prosím poradte mi čo mám robiť,milujem ho no neviem čo mám robiť ... chcem prestat no nejde to,už som mu aj vysvetlovala že naraz na to nedá :( help me :(

dadka 1866

ahojte... jeden chalan ma furt provokuje ze som mala opica certica je na mna vemli mily... ale ked som mu napisala ze sa mi paci nic nepovedaal co mam robit ??? dakujem

rew

cotojetoto> moja, kedy ti naposledy zomrel niekto v rodine..? sorry, ale sviatky a pohreb su podla mna dostatocny dovod na to nebyt spolu resp. neozvat sa.. to ti mal volat z domu smutku alebo z karu..? daj mu chvilku cas kym to vsetko prehrmi..

cotojetoto

no do spolocnosti chodime ,na nakupy , co restaucracii , s kamaratmi (jeho!!) , do baru no proste vsade . On mi tvrdil ze ked sme sli na tu chatu tak chcel sex ale nie za kazdu cenu . Ze on tam isiel preto lebo mu je so mnou dobre.Lenze vcera mali ten pohreb a on sa ani len neozval:( Ani neviem kedy prisli z karu .Ale ja mu volat nejdem. Bud sa ozve alebo nie :(

ansy

tak ho vyskusaj, ak ta ma rad, tak bude s tebou rad aj bez sexu. navrhni mu az sa stretnete, ze chces ist niekde do restiky a potom chodte domov, alebo sa len prejdite, ci chodte do kina alebo niede medzi ludi. ak ta bude nahovarat na sex, tak mu ide len o to!! ak ci ta ceni ako cloveka, si pre neho vynimocna, vzacna, tak ta bude respektovat a bude stastny ze ta vidi, travi s tebou cas a nebude ta nutit na nic, co ty nechces..iba ak sa uspokojis so sexom aj ty. ale to ti neradim, lebo potom budes zmatena este viac.