Silny liek na spanie

Príspevok v téme: Silny liek na spanie
bibba

nie som si ista, ci som tuto temu nevytvorila uz vcera (ak ano, ospravedlnujem sa, ze sa opakujem, ale nejak som ju nevedela najst)

k veci... hypnogeny, zopiclony, dormicumi (ci jak sa volal) mi nic nerobia.
existuju silnejsie lieky na spanie?
to neni mozne ze ja si musim dat aj styri tabletky. a aj tak spim len 5 hodin... prosim dajte tip ak mozte. fakt diky

pan d.

Ja beriem na spanie antidepresiva a hned zaspim. Podla mna je to len docasne, aj ja som mal obdobie, kedy mi lieky nic nerobili. Podla mna by si to mala konzultovat uz so psychiatrom.

zlatica

zdravím,ja by som chcela vediet či je možné si lieky na spanie zakupit aj bez receptu,mne raz dali u nás v lekárni ale ta už nefunguje,bol to rohypnol,ale teraz je to hypnogen,alebo su aj iné?

Carie

Ja som v minulosti tiez skusila brat lieky na spanie, ucinkovali mi ale len na zaciatku. Neskor mi kazdy liek prestaval ucinkovat, ze som si musela dat stale viac liekov aby to malo rovnaky ucinok. A nikam to neviedlo. Najlepsie na dobry spanok je psychicka pohoda. Ja som nevedela spat, ked ma nieco velmi trapilo, ked som sa pohadala s priatelom a pod. Lieky je dobre brat len docasne, urcite nie dlhodobo.

marylinew

Ahoj bibba, tiež som mala po rozchode s bývalým problémy so spánkom. Potom sme sa s bývalým chceli k sebe ešte vrátiť, avšak som zistila, že už medzitým mal inú. Ja som sa dostala do strašných úzkostných stavov a snažila si nahovoriť, aby som to vôbec neriešila, veď sme boli už rozídení. A vtedy to úplne začalo. Začala som užívať Stilnox, potom Hypnogen a napokon Zolpidem.Postupne som dávku zvýšila na 2 tabletky, keď sa zotmelo a ja som zbadala posteľ, tak som dostala strašný strach z toho, že zase spať nebudem. Čiže ja som už potom neriešila problémy s bývalým, ale problém z nespavosti, zo závislosti na BZD, nakoľko som bez nich už zaspať nevedela a dokonca sa mi už vyvinula aj tolerancia na 1 tabletku a musela som dávku zvýšiť. Napokon som si povedala dosť a vybrala sa k psychiatričke. Tá mi predpísala Oxazepam (na úzkosť) a antidepresíva...Oxazepam som asi po mesiaci užívania našťastie postupne vysadila a dokázala som zaspať aj po AD. a teraz už neužívam ani tie :) týmto mojim príbehom by som ťa len chcela motivovať k tomu, aby si sa vybrala za doktorkou, tá ti isto pomôže...uvidíš...a vlastne, čo je hlavný dôvod tvojej nespavosti? Totiž nespavosť je len syndróm, potrebné je odstrániť hlavnú príčinu, ktorá ti nedovolí spávať...

edst

na ukludnenie su dobre kvapky Notfalltropfen-dostanu sa kupit volnr v Rakusku v lekarni, ked budes kludna tak budes aj dobre spat.Davaju sa 2 krat denne po 1-2 kvapkach do pohara vody

eclipse

Ahoj, chcel by som sa váss spýtať či nepoznáte nejaký liek...pretože by som potreboval uspať priateľku minimálne na 1hod...ale potreboval by som taký liek aby sa hneď neprebudila...pls poradte mi!!!