mena pre deti

wkfv

Potom dopadnete ako Sarah-Frederica Omastova a Kevin-Christian Haluska..To ich vlastne matky museli strasne nenavidiet uz pred narodenim a porodom sa to len zhorsilo..

Aja02

Kristína, Patrícia, Daniela
Richard, Martin, Juraj
Zahraničné mená sa mi nepáčia. Iba jedno ma zaujalo a to Elizabeth. :) Chlapčenské žiadne. Keď budem mať deti, určite budem vyberať z tých mien čo som vypísala hore. :)

LETICIA

vivianna nieste romskeho povodu? :-DDD je to hrozne co ti oviem o par rokov budeme mam v skole same take primitivne mena, asi pocas tehotenstva pozeraju vela mexickych telenoviel :-DDD

Morzsi

lenka 22 teraz som našla stránku

panorama.sk Document Store - vyberte si meno pre svoje ...
tu si môžeš objednať túto knihu
ja mám podobnú a je veľmi dobrá
aj som ju odložila na pamiatku malinkej vložila som ju do kufríka ( klnic box ) ktorý sme dostali v pôrodnici

Morzsi

lenka 22 ak máš cestu do BA na obchodnej ulici je kníh kupectvo stojí tam električka a kniha " vyberte si meno pre svoje dieťa stojí 129 .- SKK ja som ju kupovala ešte v SKK

napríklad : Daniel/a starožidovské meno kt znamená Boh je spravodlivý sudca
Eva- matka života

Zoltán - turecké meno v preklade znamená sultán

napíš mi meno ktoré sa ti pozdáva a ja ti vyhľadám čo znamená.

Morzsi

moja mama sa volá Terézia je rodičia boli Zuzana a Michal a otec je július jeho rodičia boli Andrej a Rozália

manželova mama je Eva jeje rodičia Ján a Rozália otec bol Štefan a jeho rodičia boli Ján a Mária

ja som bola na umelom oplodení vyšlo hneď na 1x vkladali mi dve embryá

a boli sme rozhodnutý nasledovne

Eva - Daniela
Hana - Hajnalka

Zoltán - Miroslav
Andrej - Štefan

no a môj poklad sa volá Eva - Daniela