sexom k strate kg

t333

no toto je krasny dokaz toho ako vymlety clovek dokaze zrat este viac vymlete clanky z roznych zenskych casopisov alebo z netu. absolutna absencia kritickeho myslenia.
beznym sexom spalis asi tolko kalorii ako beznou chodzou.
ale ked sa pytas na druh sexu, tak mozes skusit sex na rotopede, ale hlavne nezabudni slapat do pedalov aby si pri toom sexe schudla tych 10 kg !!

querido

Je take tazke sportovat? Zacat lahko, rychla chodza, neskor beh, nejake schody..ovela jednoduchsie ako diety a este k tomu partnera po case prekvapite pohyblivostou, vydrzou a atraktivitou..staci iba prekonat lenivost

GorillaZ

Je take tazke zajst 2-3 krat do tyzdna do posilky ? Ako, sexom sa da schudnut len to by si musela byt chlap :D Zivotosprava je dalsia vec.

Niektorim ludom staci zjest malo aby pribrali a niektri zase aj po tyzdennom stravovani vo fastfoodoch nemusia pribrat ani gram.

Ak chces ozaj schudnut tak menej jedz, viac primaj tekutiny a 2-3 krat sa zaujmi nejakou zatazujucou cinnostou. Behanie, sportovanie, posilka, atd.

Ja osobne som schudol pri praci :D to bolo ked som robil casnika a barmana 12 hod denne 3x do tyzdna a poviem vam bola to drina po ktorej som strasne vychudol - a to som aj jedol same blbosti ako burgre, pizze, cokoladu a take.

GorillaZ

Je take tazke zajst 2-3 krat do tyzdna do posilky ? Ako, sexom sa da schudnut len to by si musela byt chlap :D Zivotosprava je dalsia vec.

Niektorim ludom staci zjest malo aby pribrali a niektri zase aj po tyzdennom stravovani vo fastfoodoch nemusia pribrat ani gram.

Ak chces ozaj schudnut tak menej jedz, viac primaj tekutiny a 2-3 krat sa zaujmi nejakou zatazujucou cinnostou. Behanie, sportovanie, posilka, atd.

Ja osobne som schudol pri praci :D to bolo ked som robil casnika a barmana 12 hod denne 3x do tyzdna a poviem vam bola to drina po ktorej som strasne vychudol - a to som aj jedol same blbosti ako burgre, pizze, cokoladu a take.

Sue..

baby maju pravdu,mozes sexovat ako diva ale ak si das po sexe rezen s hranolkami no tak asi tazko schudnes....v prvom rade zmen stravovacie navyky,plus fyzicka aktivita (samozrejme,aj nieco ine ako sex)....

macka26

zlatko, sexom desat kil dole nedas... ani omylom...
a celkovo chudnutie pri sexe je take minimalne ze je zbytocne o nom aj hovorit. ja som s manzelom 9 rokov a sexom som neschudla nic....

kaciatko_7

podľa mňa len tie špeci polohy na sex nestačia... hoci budeš sexovať hodinu, ale po sexe si dáš nejakú kalorickú bombu tak efekt bude nulový... ak chceš schudnúť až 10 kg, tak na to musíš upraviť aj životosprávu, pridať pohyb, nejaké pravidelné cvičenia a pod.

ellyy

schudnut by sa dalo ale presne ako vravi Adam je to iny druh sexu na to aby si schudla su aj clanky o tom na nete sex musi trvat aspon hodinu...a viac...