Rocny vztah bez sexu.

Príspevok v téme: Rocny vztah bez sexu.
Igi109

Zdravim, mam 20 a moja priatelka tak isto. Pacila sa mi davno predtym ako sme zacali spolu chodit, balil som ju asi pol roka. No momentalne sme uz rok spolu, no po sexualnej stranke je to dost chabe. Vzdy je iniciativa v tomto smere na mojej strane. Ak uz sa k tomu len blizilo alebo sme pokrocili len trosku dalej mala vycitky, alebo povedala nie, alebo som videl ze sa jej to na 100% nepaci tak som si lahol vedla a rozmyslal v com robim chybu. Dost ma to frustruje, a aj to malo erotiky co mame, mam pocit ze robi len kvoli tomu ze ma lubi a nie ze by chcela. To vedomie je mi neprijemne. Velmi sa lubime, viem ze aj ona mna, denno denne mi to dokazuje. Preto nanu netlacim, mali sme nato uz vela rozhovorov, ked som jej povedal ze ma to trapi. No nejako to zalahlo prachom. Vnutri ma to zerie, zacinam mat zle nalady pricom som najoptimistickejsi clovek akeho poznam a vo vsetkom sa najprv snazim hladat pozitivum. No po roku mi uz asi dosli sily. Mame k dispozicii aj byt, kde vacsinou aj 4 krat do tyzdna prespime, no k nicomu nedojde. Sex az po svadbe vraj nezastava. Chyba mi sex, no tak ju lubím ze nevera ani rozchod nepripada v uvahu. Myslim si ze som aj celkom atraktivny, zenam sa pacim, mal som uz vela moznosti ju podviest, no toho niesom schopny. Ako sa mam k tomu prosim vas postavit?

:)hela

na jednej strane ponahlat sa so sexom vo vztahu nie je moc pekne ale rok???tak to je pekne vele. kedze je panna tak sa boji ze ju to bude boliet..najskor by si ju mal trosku pripravit "roztiahnut ju"..ja mam priatela 2 roky, ale spavat sme spolu zacali po 3mesiacoch a to z mojej iniciativy lebo som to nemohla vydrzat.a tiez som bola panna

querido

ak ju lubis nehladaj si ine ale doveruj jej a snaz sa jej pomoct..neverim ze by to nechcela, skor tam je pocit strachu, mozno sa hanbi za nieco co by teba ani len nenapadlo riesit..v kazdom pripade je oralny sex dobrou cestou, ak najdes spravny bod neverim ze odmietne..postupne sa jej to zapaci a zacne tuzit aj po takychto pocitoch..drzim palce

janekMY33

Chlape len si ju viskusaj po svadbe uz bude neskoro.Lebo vela zien ma velmi ale velmi malu chut na sex a ty si ju veznes za zenu a kludne sa moze stat ze bude chvilu s tebou sexovat do kim neostane tehotna a hotovo viac si nevrznes

mozno aj

zvlastne, ked spolu spite 4x do tyzdna...vecer ked zaspavate, skus jej spravit oralny sex, to je najlepsia cesta ako spoznavat tela, vzrusit ju, vela ju hladkaj, povedz jej ze ju lubis a ze je jedina atd. Asi ma tu klasicku dievcensku neistotu(strach z bolesti, zmeny, ze to bude mendzi vami ine, z otehotnenia...) alebo ma mozno nejaky problem z detstva

ellyy

hlavne na nu netlac, prilis tlacis na pilu...ja som s priatelom mala sex po roku a 7 mesiacoch a nikam sme sa neponahlali

Igi109

Viete, ono je to o tom, ze normalny clovek vie ako sa ma spravat, ocakavat a pristupovat k veciam, len ako teraz v mojom pripade dojde k "depke" po urcitom case a ludi s ktorymi by som to aj mohol prediskutovat su od ruky. Je mi to az cudne ako mi kazdy prispevok pomohol divat sa nato s nadhladom.
fatra, nie mame natolko otvoreny vztah a rozpravame sa o takych veciach, co iny nie ani po 10 rocnom manzelstve + ja viem ze nie.

anojetotak

A podotykam ze m yna nto ani nemame podmienky. U nas stale niekto doma,rovnako aj u nich . Jedine tak niekde -hotel,penzion .. Ale zatial to neriesim .

anojetotak

Igi109 nemá nejake komplexy zo seba ?? By si sa čudoval , čo všetko sa niekedy dokáže premielať v našich hlavách . ja mám takmer 20, mam priatela 5 mesiacov a tiež sex ešte nechcem,lebo cítim , že ešte to nechcem . Proste je to vo mne a nič s tým nespravím . Viem ,že on by to možno už aj chcel ale tak ... Musí počkať nemá na výber. A ak ma skutočne lúbi tak počká.. Ved nám to neutečie,pretože viem,že to raz bude. Hlavne na priatelku netlac!!!!Mozn o má len obyčajný strach ... Z bolesti,z niečoho nového ,neznámeho a možno to ešte naozaj nechce. Ano,aj to sa stáva .. A aj po roku .

lost

vidim ze dnesna mladez trpi netrpezlivostou :D

ak chces sex, tak navstiv domy na to urcene.. :P

1 rok... come one, man! to je pre teba dlha doba ?

uprimnu sustrast..

fatra

Igi109 nerada by som ta vystrasila, ale mam to z vlastnej skusenosti a preto jedine co ti viem poradit je, ze sa zamysli, ci nebola nahodou znasilnena, alebo inac zneuzivana v detstve..... Ak vravis ze citis, ze ta lubi ale odmieta sex...ine rozumnejsie vysvetlenie na to nemam.