Veľmi čudné praktiky

Príspevok v téme: Veľmi čudné praktiky
Nikuš

Ahojte, obraciam sa s prosbou o radu či názor, nejakú skúsenosť, hocičo čo mi pomôže zhodnotiť situáciu. Dneska som sa stretla s kamoškou a tá mi povedala, že bola u gastroenterológa na vyšetrení, má diagnózu dráždivé hrubé črevo. Veľmi som sa pousmiala, lebo vždy od tohoto doktora príde so zaujímavou historkou. Dneska ma však smiech prešiel...
Ale poporiadku. Začala k nemu chodiť pred pár mesiacmi s bolesťami brucha. Doktor ju vyšetril, vyšetroval jej aj prsia ( kvoli lymfatickým uzlinám), ale zvláštnym spôsobom. Musela sa mierne predkloniť a on si stal za ňu a tak odzadu jej ohmatával prsia ( no ako z nejakého "filmu"). Ja som teda chodila dosť často ku gastroenterologičke a veru okrem brucha mi nič nechytala. Toto sa opakovalo niekolko krát, no dneska pri ohmatávaní jej vošiel do gatiek ( ževraj pre lymfatické uzliny ktoré sú myslím že v oblasti triesiel a nie TAM DOLE). Ohmatával jej pysky aj klitoris. A to sa mi už zdá vrcholne divné. Ani rukavice nemal na rukách. Neviem teda čo si mám o tom myslieť, a ona už vôbec nie. Je to normalne???? Robili to už niekedy niekomu koho poznáte????

cinni

aj ked by nevysudila nic, ani by lekara nedostala do vazenia, ked nema dokazy, ale keby to nahlasila, minimalne by mu pekne zavarila a vedenie nemocnice by s nim spravilo poriadky a mal by "po vtakovi" uz by si to nedovolil..takze nech sa na neho ide pekne stazovat..oficialnu staznost nech poda

Nikuš

Nevymyslam si to, ona sa tym nechce už viac zaoberať, a ja som sem písala iba kvoli tomu, že študujem obor, ktorý sa tak trochu tohto týka a preto ma velmi zaujímal názor iných ludí... to je všetko

ivana45

Nikus, ak je to pravda, nech a tvoja kamaratka stazuje.
Neverim, ze "tvoja kamaratka" nevie, ze to, co popisujes, nie je v poriadku.
Myslim si, ze je to vyplod bujnej fantazie.

Eva531

Je to nehorazne svinstvo! A tazko povedat, ci by policia pomohla, keby to isla rovno nahlasit na policiu. Lebo staci, ak bude mat dotycny pan doktor uchylak niekoho znameho na policii a dievca bude mat velke problemy. V tomto state sa uz naozaj neda nikomu verit. Mozno by bolo celkom rozumne spoznat sa s inymi mladymi pacientkami, ktore k nemu chodia a opytat sa ich, ci aj ony take nieco zazili a ked budu proti nemu bojovat viacere osoby, mozno sa pohnu veci aj bez dôkazov, lebo tazko je hladat nejaky dôkaz. Zhotovit video neprichadza do uvahy, ak si chce poradit sama, ale jedinym moznym dôkazom by mohla byt zvukova nahravka napriklad na mp3 prehravac, pricom by sa pocas vysetrenia priamo spytala lekara, preco jej ohmatava prsia, preco jej vchadza prstom do vaginy, proste na tej zvukovej nahravke by malo byt zaznamenane nieco, co by ho usvedcilo o tom, ze tieto veci naozaj robi, ale hlavne tam musi byt jeho hlas.

goccia

dokazy nema, ale mozno sa ozvu aj dalsie pacientky, a to uz sa panovi doktorovi bude tazko obhajovat, uchylakovi plesnivemu

chodila som ku gastroentrologicke a v zivote ju nezaujimalo nic ine iba traviaca sustava a krvny obraz, toto, co sa tu opisalo, je jednoznacne sexualne zneuzitie