udretie od muža

leninka

Šak práve toho sa bojím, že by mi malého zobral. Ako je jeho otec a má na neho vlastne právo, ale bojím sa, že by mi ho ešte uniesol, alebo mu ublížil... A to nechcem. Už neviem, čo od neho čakať. Zrejme všetko... A zase keď bude mať malé v rodnom liste otec neznámi..., tak sa môžu na úradoch a kde by sa išlo niečo vybavovať, divne pozerať, že no jeho mama, nevedela kto je otcom... a také...

animka

nedavaj na neho odcovstvo lebo v buducnosti sa budete o male moct sudit a moze sa stat ze ti ho vezme...bez otcovstva nema na neho narok...koniec-koncov si ho ani nezasluzi.

leninka

skôr by som povedala, že to tak akosi neplánovane vyšlo... A teraz to všetko ľutuje, čo nadorábal, a chce začať odznovu a napraviť, čo pokazil...

leninka

Keď sa tak zmenil, tak som už bola tehotná. Predtým sa nič takéto nestalo, teda aspoň mi to nedával najavo... Mali sme aj nejaké tie hádky, ale všetko to bolo v "norme"... Aspoň teda mne to prišlo také, že sa to vo vzťahu stáva... Síce, pár krát sa stalo, že mi trochu nadal, ale nie tak ako vtedy, keď sa vrátil...

rony26

a v tom momente ked "sa stal z neho niekto iny" si uz bola tehotna?...teda viem, ze je to odveci otazka, ale len ma napada ci by nebolo vtedy mudrejsie najprv si to poriesit a potom zakladat rodinu?...ale akoze nikdy nebol agresivny, nikdy ti nic skarede nepovedal, nikdy ta neponizoval???porozmyslaj ci to tak nebolo a ci si pred tym len nepritvarala oci,lebo jednoducho neverim, ze ak bol ako ty pises "normalny", ze sa mohol az tak zmenit...to su podla mna dolezite povahove crty a bud je vo svojej podstate clovek taky alebo nie je, to sa nemeni zo dna na den

leninka

predtým bol normálny, aj v zahraničí bol na pár mesiacov robiť a všetko bolo v poriadku, a keď prišiel odtiaľ, tak bol ako vymenený. Hneď v prvý deň, išiel za kamarátmi, a tak to bolo každý deň celý mesiac. Keď som chcela, aby išiel somnou do obchodu, až mi pomôže s taškami, tak nechcel ísť... Zrazu bol niekto iný...

rony26

a to si si predtym nic nevsimla?...myslim celkove spravanie voci tebe a tak...vsak ked sa uz rozhodnem mat s niekym dieta tak s clovekom, ktoreho poznam...ci sa zmenil zo dna na den? ja to nechapem...