Zlatá žila, neviem sa jej zbaviť..

Príspevok v téme: Zlatá žila, neviem sa jej zbaviť..
kurča

zdravíčko.. bol som so zlatou žilou xy krát u chirurga a vždy mi predpísal detralex s ktorým som sa stále napchával a vždy povedal to isté "jedz vela zeleniny, nepi a nejedz maso ani korenisté potraviny" po čase to prešlo ale zas sa to vrátilo tak som si kúpil Faktu čipky aj masť.. keď si to dávam 3 dni tak to prejde a je to v poriadku ale po týždni sa to zas vráti.. skúšal som to aj mesiac v kuse brať a bolo dobre ale vždy sa mi to vráti.. máte niekto podobný problém? ako ste sa toho zbavili? na operačku nechcem ísť..

trojklanný

Ja som si hemeroidy vyriešil jednoducho, zapperom som si vyčistil krv podľa dr.Becka, použil som aj hemeroidy, krvný obeh, precvičoval som pri malej konečník sťahmi. Samozrejmá je tá hygiena a ako prvú pomoc som užil Venoruton, ale ja chémiu nemusím, to píšem ako PP...

Entonny1

Orčite po každej potrebe utrietˇ vlhčenými utierkami ja používam hemoral, a potrieť niečím na ztiahnutie ja používam fine6 a problém ustupuje.

lucka1lulu

hygiena je prvoradá a najdôležitejšia :) kto ju podcení môže skúšať všeličo a nezaberie to... ja som pri liečbe používala prípravky hemostop tie boli perfektné si pamätám

luciano

Ja som sa zbavil hemoroidov jednoducho. Po každom kakaní si zadok umyjem mydlovou vodou a tak to robím stále.

Kasperko

Nik nemôže slúžiť dvom pánom; pretože buď jedného bude nenávidieť a druhého milovať, alebo jedného sa bude pridŕžať a druhým bude opovrhovať. Nemôžete slúžiť aj Bohu aj mamone. Preto vám hovorím: Nebuďte ustarostení o svoj život, čo budete jesť, ani o svoje telo, čím sa zaodejete. Či život nie je viac ako jedlo a telo viac ako odev? Pozrite sa na nebeské vtáky: nesejú, ani nežnú, ani do stodôl nezhromažďujú, a váš nebeský Otec ich živí. Nie ste vy oveľa viac ako ony? A kto z vás si môže starosťami pridať čo len lakeť k svojmu životu? A čo sa tak staráte o svoj odev? Pozrite sa na poľné ľalie, ako rastú: nepracujú, nepradú; a hovorím vám, že ani Šalamún v celej svojej sláve nebol oblečený tak ako jediná z nich. Keď teda Boh takto oblieka poľnú bylinu, ktorá dnes je tu a zajtra ju hodia do pece, o čo skôr vás, vy maloverní?! Nebuďte teda ustarostení a nehovorte: »Čo budeme jesť?« alebo: »Čo budeme piť?« alebo: »Čo si oblečieme?«! Veď po tomto všetkom sa zháňajú pohania. Váš nebeský Otec predsa vie, že toto všetko potrebujete. Hľadajte teda najprv Božie kráľovstvo a jeho spravodlivosť a toto všetko dostanete navyše. Preto nebuďte ustarostení o zajtrajšok; zajtrajší deň sa postará sám o seba. Každý deň má dosť svojho trápenia

krist

Mne to neboli.nekrvaca ale strasny zapach ide z konecnika.nepomaha ani umyvanie.ani fine6 nepomohol.nikde otom nepisu ci aj ostatnym taky zapach ide z konecnika.poriadne sa umyjem a za 5 min uz citit znova.uz sa bojim ist aj do prace medzi ludi

Odporu.overe

Najlepšie je fine6 tka odporúčam je to najlepšie čo som mal. Po mesiaci liečenia sa mi vonkajši hemoroid o veľkosti 1cm stratil úplne, ráno som natieral a večer sedavé kúpele hemoral. odporúčam ak sa chceš rýchlo zbaviť hemoroidov,a nechceš skúšať milión mastičiek čo nikomu nepomohly ale majú ich na každom kroku.

SMEdith

Ak sa neviete zbaviť hemoroidov skúste kombináciu hemostop gél+tobolky aby ste liečili zvnútra aj zvonku + sedavé kúpele + veľa vody + stravu bohatú na vlákninu + veeeeeľa pohybu :) a ak fakt nič nezaberá tak naháňajte doktorov :)

Vyliecena

Dobry den,ja som mala poslednu dobu tiez problemy s hemoroidmy,uz nepomahali ani masticky,obmedzovali ma a v akomkolvek pohybe som ich citila.Nasla som na nete,ze sa hemoroidy daju odstranit aj bezbolestnym pristrojom Hemoron.Objednala som sa u Dr Kehera v Ziari nad Hronom.Isla som na ambulantny zakrok,vo velkych obavach z bolesti.Za zakrok som zaplatila,ale stalo to za to!Trvalo to asi15 minut,citila som iba trubicku v zadnici a jemne elektricke prudenie a to bolo vsetko.Domov som normalne odisla bez bolesti,na zachode som bola tiez,bez akej kolvek bolesti.Hned v ten den som uplne normalne pracovala a bez hemoroidov...este par dni som uzivala Detralex a po tyzdni som bola na kontrole..
Ak nechcete prezit bolest z laserovej a klasickej operacie v nemocnici a usetrit cas z vysetreni a uz vam treba pomoct,urcite si najdite doktora,co ma pristroj Hemoron.