Ziadne prsia...

Príspevok v téme: Ziadne prsia...
ZuZulla

Viem , že laska je o inom ... nie o tom ake ma zena prsia ja asni v podstate nemam problem najst si partnera ale vadi mi to a hanbim sa vyzliect uz som toho o tom precitala kopec aj ta modelka co ma malicke prsia a jaka je predsa slavna lenze ja mam este mensie .. ja skoro no fakt skoro ziadne a potom napr. taka kate hudson tiez skoro ziadne ale aspon nieco ... ja už neviem co si mam o sebe mysliet ... chalan ktory mi vravel ze mu to nevadii... nakoniec sa na mna aj tak vykaslal ked sme sa spolu vyspali ... jednoducho vyzera to skaredo .. chalansky ... plastiku nechcem ved potom ostavaju zevraj aj tak jazvy ...waa neviem ako sa s tym zmierit:((

Luxury

vrabcak - ahoj - vsetko to pekne pises a ako hovorim, malo by to tak byt, ale nie je,alebo iba nejaký ten čas, kym ta laska je...ked nie vyprcha, uz je to o inom.

slecna co hore pise, by nemala byt nestastna z toho chalana...to stava aj inym babam - aj s velkymi, kaslat na neho, vsak je tolko inych chalanov.

Ja nemam takuto negativnu skusenost, ale ked sa raz nepacim sama sebe, tak co mam robit??? proste ide o mna...nikto ma netlaci, chcem to sama a kvoli sebe, ja napr, teraz nemam dobrovolne nikoho, lebo momentalne nemam zaujem nieco riesit a rozhodla som sa tak sama bez niecieho natlaku...iba vizualneho, lebo sa mi to paci :)

vrabcak

Luxury - ahoj.
Ja si stále myslím, že je tam stále vplyv okolia. Otázka : ja , keď ho mám malého, ty ho máš rada veľkého, ale s bolesťami, čo je lepšie? Aj keď je malý a čiperný, poteší. Aj, keď sú malé, kto ich nájde, potom je o to viac rád, že má niečo v ruke .

LÁSKA, nie je iba o prsiach,
LÁSKA, to je vzťah, ktorý neguje nepriaznivé správy od okolia. Ten je taký, tá je taká. Já mám ju rád, ona mňa má rada a my si do doho / po slovensky / nedáme hovoriť - kafrať.
Ešte, ale horšie: mamka -tatko - ja si ho beriem za manžela, ja budem žiť s ním ! Ostatné je na vás. Veľkosť nerozhoduje!!! Ide o vzťah, a láska prekoná všetky problémy, pokiaľ sa chcú
riešiť, a tie sa musia riešiť vo dvojici.

Luxury

vrabcak - tak potom je vsetko ako ma byt. jasne malo by to byt tak ako hovoris, suhlasim, tiez si nemyslim ze prsia apd.esteticke veci su to podstatne, ked sa maju dvaja radi tak beze vseho a so vsetkym...je to krasna idea a malo by to tak byt...a nemal by si z toho nikto nic robit,nemat mindraky, komplexy a nikto nikoho urazat, bohuzial nie je to tak a ludia maju psychiku, na ktoru tie veci a hl.zle vplyvaju a potom je to tak ako to je...

vrabcak

Neviem, o čo vám ide? Táto stránka by mala byť súkromná, ale je asi verejná.
Môj syn mal priateľku, výška 163 cm.On 197 cm. Boli pre srandu okoliu. A žijú spolu,
bez vonkajších vplyvou. Vonkajšie vplyvy a názory nechali tak. Oni sa majú radi, to je podstatné.

vrabcak

ZuZulla, prosím Ťa, nehádž flintu do žita.
Ty si stále myslíš, že nemáš miesto medzi nami, keď máš malé prsia? Už som spomínal, nedaj na okolie, daj na to, čo ti povie partner. Asi máš nejakého chrobáka nasadeného v hlave,asi od "dobrého"pria-
teľa. To podstatné je v TEBE SAMEJ ! Aj
sám človek dokáže žiť sám a potom časom, až prejdú tie chmurné myšlienky, žačne žiť, už bez komentárov,samozrejme, že si do toho nedá "kafrať" okolím.
Neviem,čo tu vlastne riešite. Malé, veľké?
Píšem, kto miluje, tak miluje s tým ,čo má k dispozícii. Po slovensky, to, to má po ruke. Malé -veľké. A predstavte si všetky, ženy, čo máte veľké prsia, že ste atraktívne? Možno, ale pre niekoho iného. A to je ten istý prípad- malé prsia.

vrabcak

Luxury, neviem, ako to funguje medzi vami, ale tu v podstate ide o to, kto má výhrady, že má malé prsia? Kto ju tlačí, aby mala väčšie? Ja som spokojný, aj keď má
malé,podľa vás, žiadne. Žiadne prsia - ani do ruky - neexistujú! To si namýšlate! Keď ťa mám rád, tak ťa mám rád aj s jednym okom.

Luxury

vrabcak - xlap len xce, aby zenska pri nom sedela a ticho kvocala jak taka slepica bez sebavedomia a bola spokojna s tym co ma, ak by mala viac, co ak by sa zmohla na nejaky odpor? napr. nasla si nikoho ineho?:)))

vrabcak

Prosím, dovoľte mi medzi Vás vstúpiť.
Som tri-krát ženatý. A viem ohodnotiť,
čo je dobré pre oko okolia,ale aj oko toho, kto miluje. Milujem preto, lebo ten milovaný má hodnoty v sebe samom, nie čo
si rozprávajú iní. Ja napr. mám jedno ucho vyššie ako druhé. Každý chlap má jedno varlato / vajce / nižšie. Niekto má väčší, niekto menší penis. A máme sa kvôli tomu
ukrájať? Kto má na to, nech. Aj tak skončí ako scvrknutý zemiak. KOľko žien prišlo o jedno prso kvôli rakovine a žijú naplno ako predtým. Okolie ich nevylúčilo a ony chcú žiť normálnym životom a neexperimentujú s vlastným
zdravím.

waja

to ZuZulla: tiež som tento problém riešila dookola,ale na plastiku by som nikdy nešla...proste toto som ja a hotovo....ak ťa má niekto skutočne rád, tak to nebude nikdy kvôli prsiam...veď všetci raz budeme starý a škaredý a nebude nám záležať na tom ako vyzeráme, ale budeme šťastný, že je s nami niekto,kto nás má rád takého aký sme...netráp sa tým, si to proste ty....niekto ma dlhý nos, niekto je malý, tučný,....ale to je jedno, na tom v živote nezáleží...ak by to niekomu vadilo, tak ver,že ti za trápenie nestojí

Luxury

Korki, jedno je pekne /z toho som kojila cez 2 roky, tak neviem preco to je take pekne/ a druhe je mensie a ma iny tvar /z toho som prestala kojit po cca 6 mesiacoch - doslo mliecko/ a to nie je pekne. keby boli obe rovnake ako to prve, tak neriesim nic. A ked si tu citam tie nadsene prispevky, ze ake su tie umele prisa krasne a dobre sa citia atd. tak chcem ist aj ja. Vsak porod som prezila a ten bol pre mna naozaj zabijak....