Sucho v ústach - strašný pocit

hmmmmmmmmmmm

ja mam podobny problem.a mam taky pocit,ze viem aj preco-niekedy proste spim s otvorenymi ustami:-D.nemas problem s priechodnostou nosu?niekedy moze byt pricinou aj nespr.vkus alebo nosne polypy.mavas problem iba v noci?ak by islo problem, pocas dna vtedy by som asi sa znepokojovala, ci ide o nejaky stav, napr nieco so slinnymi zlazami..
inac v noci sa vylucuje menej slin nez cez den, takze moze ist o fyziol.stav, u niektoryh ludi vystupnovany..

Karin 40

Ešte ma tak napadlo,že či to nie je tým, že keď spím je dosť možné, že mám otvorené ústa.Ale nie som si tým istá.Ak sa nájde niekto, kto má s tým problém, napíšte ak viete z čoho to je, či z choroby, ak vám to potvrdili.Ja mám obavy hlavne z toho, že keď sa na to preberiem tak mám pocit, že sa dusím a ledva lapám dych.Určite sa na to opýtam mojej doktorky, najviac ma znepokojuje to, že či nemám dáku chorobu.

joni_

sucho v ustach moze mat viac pricin, moze ist o prilis suchy vzduch v miestnosti teraz ked sa kuri, alebo aj niektore lieky vedia sposobovat sucho v ustach, ale moze to byt aj priznakom niektorych ochoreni, ak ta to prilis otravuje, skus s tym zajst k lekarovi nech to preveri

NicoleUK

Zdravim,mne sa to stáva tiež..najmä v zime..keď sa zobudim,mám totálne sucho v ústach..ale myslim,že to nie je nič vážne..teda dufam..

Casalia

Tento istý problém má aj moja sestra a tiež nevie, čo to znamená. Má pri posteli fľašu s vodou, lebo sa v noci aj viackrát zobudí na to, že je hrozne smädná, že až nevládze dýchať..