Kučeravé a krepovité vlasy

Príspevok v téme: Kučeravé a krepovité vlasy
simusa143

ahojte baby mám kučeravé a strašne krepovité vlasy..vedeli by ste mi poradiť aké prípravky na to používať?..moje vlasy niesú poškodené iba krepovité.dala som sa ostrihať o 10 cm a ani to nepomáha pretože to mám od korienkov a stále su krepovité..po umytí ich mám najviac aj keď sa rozčešem..sú také rozšišatené..prosím poraďte ako mám takéto vlasy dať do poriadku...som velmi nešťastná..Ďakujem za rady...

zuzulik376

aoj proti krepovitosti je iba jedna vec ktora ti na 100% zaberie a to je silikon. no dost to vlasom skodi kedze ti dazdy vlas obali priehladnym filmom cely ti ho uzavrie a zabrani aby ti don hocico preniklo. takze ti nane potom nebudu posobit masky kondicionery sampony trvala zehlicka na vlasy nebudu ti chytat farby atd. su 3 typi rozpustne vo vode ciastocne rozpustne vo vode a erozpustne vo vode. niektote baby ako napr ja to ale riesia tak ze si kupia sampon so silikonmi je to napr ten syoss co spomynala
x_ŽuŽu_x

x_ŽuŽu_x

Ahojte, ja mám taký istý problém.. ale použila som šampón proti prepovitosti Syoss ten ružový a zdá sa mi, že je ti lepšie.. zaiste účinky sa dostavia až neskôr.

siuzi :)

ahojte :) moje kucery su tiez nezvladutelne teda aspon posledny rok a mne zas velmi pomohla znacka hair x proti krepovitosti vlasov od oriflame. kupila som si celu tu sadu a je to naozaj o moc lepsie :)

Elena_J

Ja som si nedavno kupila uhladzujuce mlieko od L'oreal TEC LISS CONTROL a krasne mi to vytvarovalo kucery. Dlho som zhanala nieco a zda sa, ze konecne som nasla to prave. No davam to len ako tip, lebo naozaj kazdemu vyhovuje nieco ine.

leninka

krepovatosti sa úplne nezbavíš. Každý vlas je sám o sebe skrepovatený, aj u tých, čo to nie je vidno... Skús vyskúšať, či už niveu, alebo pantene... Uvidíš, čo tebe viac zapasuje... Napríklad moja kamarátka má tiež kučeravé vlasy, ale výrobky, čo ona používa nepasujú mne, a tie moje zas jej... Keď si pôjdeš niečo kupovať a nebudeš sa vedieť rozhodnúť medzi značkou, tak si prečítaj návod, a čo ťa viac osloví, tak ten si zober .-))

simusa143

a myslíš, že by mi ten nivea dal vlasy do poriadku a už by som mala nádherné vlasy?..a že by ma to úplne zbavilo krepovitosti?

simusa143

Ďakujem...skúsim, ale teraz som chcela vyskúšať novú radu Pantene Aqua Light...myslíte, že by to pomohlo?..=)..Ďakujem za radu