Kučeravé a krepovité vlasy

Príspevok v téme: Kučeravé a krepovité vlasy
simusa143

ahojte baby mám kučeravé a strašne krepovité vlasy..vedeli by ste mi poradiť aké prípravky na to používať?..moje vlasy niesú poškodené iba krepovité.dala som sa ostrihať o 10 cm a ani to nepomáha pretože to mám od korienkov a stále su krepovité..po umytí ich mám najviac aj keď sa rozčešem..sú také rozšišatené..prosím poraďte ako mám takéto vlasy dať do poriadku...som velmi nešťastná..Ďakujem za rady...

slinka

Aj ja mam kučeravé vlasy, mala som obdobný problém a neviem či tu môžem robiť reklamu, ale kúpila som si šampón Nivea repare a vlastne celú kuru, šampón, kondicionér, zábal aj sprej.Táto kúra mi veľmi pomohla a dala vlasy dokopy. A určite si nečeš vlasy za sucha iba za mokra ked mas balszám alebo tesne po ňom. Good luck!

slinka

Aj ja mam kučeravé vlasy, mala som obdobný problém a neviem či tu môžem robiť reklamu, ale kúpila som si šampón Nivea repare a vlastne celú kuru, šampón, kondicionér, zábal aj sprej.Táto kúra mi veľmi pomohla a dala vlasy dokopy. A určite si nečeš vlasy za sucha iba za mokra ked mas balszám alebo tesne po ňom. Good luck!

simusa143

dobre..Ďakujem pekne..=)..a myslíš, že by som mohla skúsiť večer po umytí si vlasy vôbec nečesať?..iba jemne pretrieť uterákom a už nič..myslíš , že sa nezakudlia?

Michala11111

ešte dodatok, vlasy si češem s hrebenom iba ked si ich umyjem a mám na nich maskú vtedy to ide jednoducho, ale ked nechceš mať krepové vlasy tak si ich už potom za sucha nečeš!!!!!!!!!!!!!! iba uprav prstami

Michala11111

ahoj aj ja mám také vlasy. Myslím, že to je proste taký typ vlasu a bohužiaľ nič s tým nespravíš, teda mne sa nič nepodarilo. Ako bolo už spomínané záleží na úprave. Ja si vlasy nečešiem vôbec, ak si ich náhodu očešem, tak to je hrozné vyzerám ako bosorka. Takže umyjem si ich, dám masku, zmyjem a nechám volne vyschnúť. Na druhý den si ich trošku namočím presuším uterákom, nastriekam nezmývatelný kondicionér od glis kur prečešem si ich ale iba prstami, tak pooddelujem, potom nanesiem vosk na vlasy, ktorý si do vlasom votriem, tak pomačkám, aby som malé pekné kučery. Nechám volne vyschnúť a ked sú suché tak si dám ešte olejček na vlasy. Vtedy mám naozaj krásnu kučeravú hrivu.

simusa143

a ten streight and easy od nivei používam a zaberá to iba málo..ale ja by som sa chcela krepovitosti zbaviť úplne..

simusa143

práveže ja ich nemám zničené..aj kaderníčka mi to povedala..ja ked som bola mala ja som mavala nadherne leskle vlasy..a dala som sa ostrihat a odvtedy su take dost mi to vadi..a dakujem..ja si inak davam balzamy na vlasy posobit na 2 a niekedy aj na dve a pol hodiny niekedy to pomoze a niekedy su take hnusne aj po tom balzame ja vobec neviem čo s tým..aj si to žehlím, ale už ani to moc nezaberá som strašne nešťastná

soffa

kucerave vlasy by si si nemala cesat-z toho mas krepovite vlasy,kup si hreben s velkymi medzerami,taky na kucerave vlasy,alebo si ich preces prstami.vyberaj si dobre sampony,(najlepsie su Genera,daj si do googlu)a pouzivaj aj zabaly a balzamy,tiez z tej znacky.odporucam.budes mat vlasy pekne leskle,ziadne vysusene.aj ja to pouzivam,a moje melirovane vlasy nie su ani suche ani krepovite..

leninka

Ahoj umba,
nezmývateľná kúra je niečo, čo sa už neoplachuje po umytí vlasov. Napríklad ako keď máš kondicionér, ale ten musíš opláchnuť... Keď takú kúru budeš pozerať v obchode, tak vzadu na tom návode bude napísané "neoplachujte". Momentálne mám Gliss Kur od Schwazkopf. Masky používam z oriflamu.